Kniha Vodnara (The Book of Aquarius)

Zoznámte sa, najvacšie tajomstvo, aké  svet ponúka!

Najvyššie Poznanie

Polsedných 6000 rokov bolo pre Vás ako ludstvo dozaista Odyseou. Táto lineárna ilúzia (klamná viera v to, že vývoj ludstva ide stále vopred, bez konca; v skutocnosti je tento vývoj cyklický), ktorú ste Vy sami ako Bohovia Vášho sveta vytvorili, je s víziou na konci, pretože pri jej pociatku nebolo dostatok poznania.
Vy Stojíte na pokraji velkej zmeny, co je ocividné z mnohých udalostí, ktoré sa dejú v súcasnosti okolo sveta. Existuje mnoho názorov vytvárajúcich tak vela zmatku. Správne odpovede nenájdete cez hlavný mediálny prúd. Namiesto toho tam nájdete názory chorobne-informovaných, ktoré Vás majú len zmiast tak ako sa dá od pravdy. Toto všetko je hovadina a tiež dôvod, preco je tu tolko informátorov.

K dispozícii je však len jedna Pravda!

Pri prechode do Veku Vodnára (Age of Aquarius), tak ako to práve robíte, prechádzate rovníkovou plošinou Slnka. Toto je rovina vytvorená na mieste, kde sa Severný a Južný Pól magnetického pola Slnka stretávajú. To znamená, že Zem zmení svoju polaritu a to prinesie so sebou vela umrti v dôsledku chorôb, zemetrasení, cyklónov, tsunami vln, a meteoritov: pre viac detailov si precítaj poslednú kapitolu v Biblii (Ano v Biblii, v najcitanejsej knihe sveta ktore nema v skutocnosti vobec nic spolocne s náboženstvom; je to najvacsia astrologicka kniha ludskej historie. Uz je na case, aby ste ju konecne pochopili. Pouzite svoj vlastny rozum!). “Elita” postavila za týmto úcelom svoje bunkry, kde môže prežit a následne sa stat novou rasou/  druhom tejto planéty. Ich plán je odstránit VAS v co najkratšej dobe alebo jednoducho zotrocit tých co prežijú túto vojnu prostredníctvom násilia. Tak, ci tak, je len otázkou casu, kedy oni samu budú vyhladení z povrchu tejto planéty, a už nikdy sa nevrátia spat.

Už nezostáva nic co by sme mali povedat, co sme neboli zverejnili bud v knihe alebo na blogoch. Ak Vás tieto nedonútia uvedomit si, že všetko ako to poznáte príde coskoro k náhlemu koncu, potom Vás už nedonúti nic, a Vy ste už teraz mrtvi. Den a hodinu nevie nikto, len Boh (Matthew 24:36, Mark 13:32), ale mesiac December 2015 je istý, pretože to je ten najvyšší bod. Všetky nápisy o Dobe Zániku už visia na stene. Toto je cas, kde prežije len silný a ten najprispôsobivejší. Je nesmiene doležité stat sa sebestacným a ešte dôležitejšie konzumovat jedlo v prírodnej forme. Všetky GMO (Geneticky modifikovane potraviny) už v sebe nesú jedovaté gény a Vy sa musíte mat pre nimi na pozore, kedže oni sú utajenou zbranou v akcii! Je tiež dôležité zásobit sa prírodnými semienkami a mát dostupné informácie. Internet nebude existovat; pamatajte na to.
Farmári musia zvážit vysadenie úrody konope/ špaldy k tomu, aby prekonali nedostatok jedla a znicenie GMO semena a rastliny prostredníctvom spálenia. Velkomesta dostanú ten najtvrdší úder a vypukne v nich anarchia. “Elita” sa v tejto chvíli chystá na odchod do svojich bunkrov. Ich skazená ekonomika sa zrúti, a ked sa to stane, v mihnutí oka to prekrváca do celého sveta. Oni su tam schopní prežit viac ako 30 rokov, ak bude treba. NASA je tiež súcastou tohto klanu, a nemá nic iné len hovadiny, oni nevedia nic. Je nevyhnutné vyradit všetky nukleárne elektrárne a zaistit ich na toto obdobie. Prinajmenšom, jadrový odpad neznicí to, co môže po tomto zostat.
Ak by Boh nebol odstránený z Vašich spolocností, všetko toto by ste už vedeli. PRESTANTE duchovne podporovat Vaše cirkvy.

Z toho, co hovorí novo popísaná planetárna precesia, je tažko presne povedat, ako sa to uskutocní. Naša druhotná dráha, kotúlanie, spôsobuje, že Zem vchádza a vychádza z pola našej prítažlivosti (magnetického pola Slnka), vnárajúc sa donho hlbšie. December/Január je najvyšším bodom tejto druhotnej dráhy. Logicky uvažujúc, prevrátenie polarity nastane len co Rovník Zeme prekrocí úroven polcesty; toto je neviditelná energia, takže tažko povedat presne. Prestante byt takí doverciví k príbehom o Nibiru, prevrátení slnecnej polarity a ostatných planétach/kométach. Toto je súcastou Zemskej púte, a je dokazané, že Ona prevracia svoju polaritu každých okolo 10 500 karbónových rokov.

Toto všetko môže byt depresívne, ale uistujem Vás, že by ste na konci tohto ortielu chceli byt nažive. Vek Vodnára caká; tam zlato a striebro sú len kovy používané na dláždenie ulíc. Vek, kde nie je zapotreby žiadnych penazí, a kde sú všetci nadmieru bohatí. Poznanie je jediným vodcom okrem Krála a každý je priatel. Miesto, kde neexistuje vojna a smútok a kde každý žije tak dlho, ako chce.

Katie a Ja sme vydali knihu Where to from Here, Cognition / Kam Odtialto, Poznanie. Táto kniha je kniha Zjavenia 10 a tiež úplne vysvetluje Zjavenie. Toto bolo z casti umožnené znovuobjavením “Kamena Mudrcov”, ktorý bol Našim záverecným chýbajúcim prepojením.

Je neskoro, aby ste rozmýšlali o tomto ako o riešení ak ste ešte nezacali s výrobou; teraz aspon viete, ako som chodil na vode ako Yahshuah/ Ježiš, ako Izraeliti prežili na púšti 40 rokov a tiež ako som vstal z mrtvych.

Už viac nie je cas na náboženské dohady, pretože Vy by ste mali stat pokope ako potencionálni adepti na prežitie. Existuje len jeden Mesiáš a Vy ste v podstate traja. Ako ocakávate, že sa zaobídete s touto malou technikalitou; tak ako posledný krát? (1 Peter 1:9)

André & Katarína

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s