Papez, v mene Satana!

Rímsko-katolícka cirkev (RKC) a Vaše zotrocenie.
V dnesnej modernej informacnej dobe je velmi tazke uverit, že na tejto planéte ešte stále existuje taká extrémna neznalost.

Je to dosledok ochorenia známeho ako Stokholmsky syndróm, s ktorým sa casto stretávate u veriacich ludí alebo len jednoducho totálny nezáujem o veci, ktoré ovplyvnuju každého jedného cloveka na tejto Zemi?

Vaše stanovisko je: “To ma nezaujíma; ved aj tak to nemozem zmenit”.

Súd proti Pápežovi za zločiny proti ľudskosti nie je zbytocny, zvlášť nie teraz, keď odstúpil a ľudstvo hľadá odpovede. On je ale len figúrkou v ucelenom obraze a bol len zodpovednou osobou ako tomu bude u nasledujuceho Papeza.

Tu je len zopar príkladov; v sucasnej protipapezskej kauze je Papez obvineny pre utajovanie a ochranu zastupcov RKC, ktori sexualne napadali a obtazovali 50 000 mladych chlapcov. On len uznal, ze za jeho cias to bolo prijatelne. Ale ide o omnoho viac, ako si mozno uvedomujete. A ked som sa vyjadril o jeho bohatstve, mal som na mysli toto.

Vatikan hazarduje Na Wall Street s obrovskymi financnymi rezervami. Vonkajsie financne rezervy Vatikanu su sustredene najma na burzach cennych papierov. Dokopy sa celkove vlastnictvo cirkvi

v akciach a iných podieloch na zisku s majetkovou účastou odhaduje na viac ako 100 miliárd eur! Kostoly su stale najvacsimi sukromnymi vlastnikmi pody v Europe a s urcitostou na celom svete so zlatom prilepenym na strope mnohých kostolov a oltárov, a zlato laminuje monštrancie, ktore udajne uchovavaju to ” najsvätejšie”.

(Zeby toto bola skromnost, ktoru mal Jezis na mysli? Bol by spokojny, keby videl, ze ludia hlasiaci sa k jeho uceniu maju krvave ruky a miesto lasky k ludsvtu su pohanani chticom?)

Predaj požehnani, titulov, publika a mnoho ďalších bezbožných praktík stále neuvertielne zvyšuje bohatstvo Vatikánu.

Vo svojej snahe “spasit duše” 90% z celkového počtu Indianskeho obyvateľstva obývajúceho túto časť krajiny v čase Kolumba padlo za obete genocídy vedenej katolíckymi misionármi. Indiani boli nesmierne mierumilovni ludia a dnes su vyhanani do rezervacii.

V Irsku Rimsko-katolicka cirkev (RCC) prevadzkovala pracovnu, ktora zneuzivala zeny, niektore nevinne, no opustene, niektore prostitutky a niektore len kvoli ich krase. Magdalenske pracovne boli pomenovane po Marii Magdalene, o ktorej sa hovorilo, ze bola prostitutka, ktorej boli odpustene jej hriechy a stala sa jednou z najlepsich Jezisovych nasledovnicok. Su tiez zname pod nazvom Magdalenske ustavy, kde tieto vacsinou mlade dievcata boli dozivotne vaznene za tie najmensie priestupky bez akejkolvek sance na odpustenie ci utek. Prali pradlo pre hotely, klastory a vladne institucie. Na tuto temu bol natoceny film podla skutocnych udalosti s nazvom Magdalen’s Laundry alebo The Magdalene sisters. Hoci boli rozsirene po okoli, najhorsie z tychto ustavov boli v Irsku, kde bolo instituciovanych 30 000 zien. Svedectva niektorych zien boli prinajmensiom desive a na vine boli sestry a knazi.

Vyhlasil som, ze cirkvi ide o peniaze, pretoze su dnes nabohatsiou instituciou na svete. Tu je dovod, preco to hovorim.

Pocas 2. svetovej vojny bolo zlato odcudzene obetiam ulozene vo Vatikane, kde bolo skryte pred zrakom sveta. V roku 1952 bolo vyhlasene za 2. najvacsi zlaty poklad na svete po USA. Tento „poklad“ ukradla cirkev nasim prarodicom.

V tej dobe bol pri moci pápež Pius XII alebo Eugenio Maria Giuseppe Giovanni známy ako Pacelli, ktorý bol osvedčený rasista proti Židom, kresťanom, Cigánom a černochom a Hitlerov priateľ.

Pacelli bol zvoleny za Papeza Pia XII v roku 1939 po náhlej smrti Pia XI. Spekulovalo sa, že bol zavraždený, pretože pokarhal a oponoval Hitlerovi. Pacelli strávil mnoho rokov ako Nemecky Arcibiskup. Pocas jeho zvolenia za Papeza sa obklopil Jezuitmi a medzinarodnym duchovenstvom, cim prerusil riadenie sa talianskou tradiciou.

Zamestnal nemeckých a holandských jezuitskych poradcov, Roberta Leibera, Augustína Bea a Sebastiana Trompa. Tiež podporoval pozdvihnutie Američanov ako bol Francis Spellman od menšej k hlavnej úlohe v Cirkvi. Tu to začína byť zaujímavé. Spolok Iluminatov je zodpovedny za Hitlerove pozdvihnutie v politike.

Tu je citat od Davida Icke, ktory sa vyskytol v nasom vyskume;

“Guy de Rothschild z Francúzskeho Domu vedie dnes tuto pokrvnu dynastiu (Illuminati).

On je jeden z najhrozostrasnejsich predstavitelov ovladania mysle prostrednictvom traumy, no vskutku top muz podla mnohych z tych, ktori nemilosrdne trpeli pod jeho torturou. Vzdy som nerad pouzival slovo zlo, ale ak je zlo opakom zivota, potom Guy de Rothschild je dokladne zlo. Predstavuje opak zivota. Je osobne zodpovedny za za mučenie a smrť miliónov detí a dospelých, či už priamo alebo prostredníctvom tých, ktorych ovláda. Vedie satanské rituály, tak ako to vždy robili všetky tieto rodokmene, a bohvie koľko ľudských obetí ma na svedomi.

Ak to, čo hovorím, nie je pravda, Guy de Rothschild, potom ma dajte na sud a odhalte dôkazy. Ste multi-miliardár a ovládate súdy a médiá. Ja nemám takmer nič. Mala by to pre Vas byť hračka. Tak poďte, pán Rothschild, nech Vas mám. Vezmime tieto požiadavky do verejnej sféry – len Vy a ja v poli svedkov. Urobte mi ​​deň “.

 “Dajte mi kontrolu nad peniazmi a nebude hrať žiadnu úlohu, kto robí zákony.”

(Amschel  Mayer Rothschild)

Rímske číslice 1, 5, 10, 50, 100, 500 tvoria základ Vašich peňažných hodnot. Rímsko-katolícka cirkev bola zakladateľkou náboženstva a Satan popísany v Biblii má číslo 666, hodnota všetkých použitých rímskych číslic sčítanych dokopy a tiež číslo pridelené cloveku.

(“To si vyžaduje múdrosť: nech ten, kto má rozum, vypočíta cislo bestie, lebo to je číslo človeka, a jeho číslo je 666.” Zjavenie 13:18 ). Moze byt tiež zaujímavé dodať, že Satan je popisovaný ako padlý anjel Boží.

Na záver by som sa chcel opýtať, ak zakladatelia náboženstiev majú tieto väzby a postoje k ľudstvu, ako len môže byť Boh, ktorym Vas strasia, skutočny alebo dobrý Boh? Alebo Vam nehovoria skutočný príbeh! Kniha, ktoru používajú a ktoru Vy “poznate” je kľúč, ktory Vam lezal pod nosom po 2000 rokov. Otvorte oči, ako Vam to kniha kaze. To je majstrovsky plán koncipovaný Meyerom Rothschildom Amschelom 11/9/1666 spolu s jeho 12 priateľmi a len Vaše prebudenie sa ho môže zastaviť.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s