7. Proroctvo Nikola Tesla 369

Moje meno je Katarína Križáni; som narodená 1989 a pochádzam zo Slovenska. Pracujem ako dobrovolnícka v Južnej Afrike. Obrátil sa na mna autor knihy Where to from Here, André M. Slade, s prekladom jeho blogu do Slovenciny.

Nikola Tesla povedal: “Keby ste len poznali excelenciu cisel 3, 6 a 9, budete mat kluc k Vesmíru”.

Blog obsahuje rozloženie tohto kódu. Vtedy to vyzeralo bláznivo, no teraz si uvedomujem, že mi do cesty prišli odpovede na otázky, ktoré som po celý cas nosila v hlave:

Kto som?
Preco som tu a cítim co cítim?
Co je mojím úcelom?

Bežala som 14 km maratón v Sodwana Bay, v Južnej Afrike, ked sa ku mne pridal jeden velmi sympatický muž. Kým sme bežali, povedal mi o knihe, ktorú napísal. Where To From Here. Kam Odtialto. Chcela som vediet viac! Pochopit!

Vy všetci si zaslúžite poznat pravdu! Ten pocit bol velmi ohromujúci: donútil ma spravit to, co práve teraz robím. Nic nie je náhoda: Všetko má svoj dôvod. Osud ma zaviedol jednosmernou letenkou do Afriky, a môj úcel si ma našiel. Dovtedy som nemala ani potuchy o Nikola Tesla 369 kóde, tak ako vacsina ludí.

Som len “normálne” dievca z “normálnych” pomerov, ktoré vždy bolo iné. Vždy si lámalo hlavu s tým, co sa vo svete deje a cítilo, že má niekde velkú úlohu, že tento svet nie je naozajstný a že toto je klamstvo. Nieco tu chýba: kde je pointa? Co to nikto nevidí? Ja sa tomu dostanem na koren! Od malicka tvrdohlavý bojovník: “Ja sama!”. Moja tvrdohlavost ma zaviedla na druhý koniec sveta: tam kde ma svet potrebuje. Milujem pravdu, umenie, vodu, vietor, slnko, ludí, zvieratá a celý Vesmír! Mám logické myslenie: bola som ocenená medzinárodnym zlatým certifikátom Genius Logicus. Moje IQ je 144.

Je to pre mna tá najvacšia cest reprezentovat Andrého prekladom tejto správy.
Postupne Vám vysvetlím rozloženie kódu preto je velmi doležité precítat si všetky spravy od zaciatku.

Toto je cesta, na ktorej konci je ABSOLUTNA PRAVDA!

Pripravení na tú najúžasnejšiu jazdu?

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s