12. 666 – peniaze, Satan a ludstvo

Viete o tom, ze najmenej spytovanou temou na svete je penazny system?

Druhou najmenej spytovanou temou je Biblia. Velmi malo ludi vie nieco o peniazoch,  ak vobec niekto. Vedeli ste napriklad, ze v obehu nie je ani zdaleka dostatok penazi? Ak by si kazdy vyberie vsetko, co ma prave teraz k dispozicii na svojom bankovom ucte, nevsimajuc si dlhy, ani nie 4 % vsetkych ludi dostanu do ruk svoje peniaze. A co zvysok ludi? Mimochodom, ak by sme vybrali uplne vsetky peniaze, ktore su v obehu, sposobilo by to taku pohromu a mozno jeden zo sposobov, ako zapricinit pad penazneho systemu. To je Vasa moc nad systemom.

Vsetky peniaze, ktore vlastninte, su len udaje v pocitaci. Vedeli ste tiez, ze na kazdu vytlacenu 10$ bankovku pripada 90$ dlhu?! Pozreli ste sa v poslednej dobe na svoje peniaze zblizka? Nikde nie je dane, ze su zamenitelne za cokolvek, pre co boli vytvorene. Nemozete ich vymenit za zlato, ako to bolo v minulosti. Pouzivame peniaze, ktore neexistuju. Nie su! Je to dlh, z ktoreho banky vytvaraju dalsie pozicky a z nich dalsie dlhy a tak dalej dokola. Tento system je jednoducho nefunkcny a uz dlhsie nemoze vydrzat. Vedeli ste, ze Federalna Banka Ameriky vytvorila medzi rokmi 2004- 2010  16 bilionov $ (16 000 000 000 000), aby mohla financovat Wall Street? Vsetky tieto peniaze su falosne; otvorte oci!

Kapitalizmus! Na tejto planete 1% ludskej populacie vlastni 40% vsetkeho bohatstva. Zoberme si napriklad ropny priemysel; obrovske mnozstvo bohatstva lezi prave tu. Preco? Pre kratkozrakost velkych spolocnosti, ktora zabija mozne riesenia ropnej krizy, ktorej svet celi. Je to vsetko o kontrole a bohatstve. No napriek tomu svet celi problemu ohladne vsetkej skody, ktoru CO2 (oxid uhlicity) sposobuje ozonovej vrstve a oceanom. Alebo je to len dalsia kopa hovadin na vrchu tych ostatnych, ktorymi Vas krmia? Dovod, preco to hovorim, je, ze nedavne vybuchy sopiek vypustili do ovzdusia viac CO2 ako auta od ich vzniku, Co2 umoznuje stromom rast a je dovodom, preco sa stala Zem priaznivou pre zivot.

Penazny system, ktory dnes pouzivame, pochadza od Rimanov. Rímske císlice sú to, na com sa zakladá nase oznacovanie meny; to sú: 1,5,10,50,100 a 500. Rímske císlice dávajú dokopy súcet 666 = 9. Satanovo cislo alebo cislo bestie podla Biblie, je zname ako 6 alebo 666 =9. Ludstvo bolo stvorene 6. den. Na co tu proroctvo poukazuje, su peniaze/Satan a ludstvo. Ziaden zijúci clovek nemôže popriet, že máme problém s týmto konceptom, ktorým sme zotrocení.
Plán Noveho Svetoveho Poriadku je zalozeny na spolocnej truhlici, co znamena ze vsetko sa plati z jedneho centralneho bodu a mame len jednu menu. Ak sa system Federalnej Banky ujme tejto ulohy, potom sa vsetci ocitneme v rukach Illuminatov. A zostaneme pod ich nadvladou po nasledujucich 12960 rokov. Ak vsak bude tento concept uchopeny v poznani a skutocnej demokracii, budeme schopni oslobodit sa od tohto demona. Idea spolocnej truhlice pochadza z Biblie. Príslovia 1:14:
“ Rozdel svoje bohatstvo medzi nás; nech máme všetci jeden mešec:”

Pravidlá pre Nový Svetový Poriadok sú založené na prísloviach krála Salamúna. Ale on tiež varuje pred falošným poznaním (obozretnostou). Poznanie môže byt dosiahnuté len prostredníctvom nepoškvrneného pocatia, co znamená, že uchopíte tento koncept bez postranných úmyslov, uchopíte ho len s láskou k ludstvu, nie k peniazom, sláve alebo moci! Vtedy si uvedomíte, co je úlohou Vášho ducha.

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 15/9/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s