24. A potom prišiel Ježiš!

Pozor: Toto je rozloženie Tesla 369 kódu. Musí sa cítat odprvej správy za úcelom úplneho pochopenia toho, co je tu odhalené.

Mayer Amschel Rothschild (23 Február 1744 – 19 September 1812) bol židovský bankár Nemeckého pôvodu. On bol zakladatel Medzinárodnej financnej dynastie (z Gréckeho dynasteia: sila/moc, panovníctvo, najvyššia moc/nadvláda) rodiny Rothschild, ktorá sa stala najúspešnejšou obchodnou rodinou v dejinách. V roku 2005 (7) sa umiestnil siedmy (7) v casopise Forbes na zozname “Dvadsat Najvplyvnejších Podnikatelov Všetkých Cias”. Podnikatelský casopis ho uviedol ako “duchovného otca medzinárodného obchodu/bohatstva”. On uctieval peniaze maximálne; až natolko, že moc, ktorú mu dali ho premenila na boha bohatstva. Skutocnost, že Illuminati používa ucenia Salamúna a skutocnost, že vymenoval 12 (3) priatelov prezrádzajú že on pochopil vacšinu toho, co je napísané na tomto blogu. Smutné len, že on pocal tento koncept obozretne s motívom, no to viedlo tam kde on chcel aby to všetko išlo; to má za následok kde sa Vy dnes ocitáte.
To je moc informácii, ktoré Biblia obsahuje ak sú pochopené!

Ked je pocatá/uchopená v múdrosti Božského poznania, jej moc je vacšia ako si dokážete predstavit. No Vy sa ocitáte uviaznutí v tristo rokov starom klame ci nepocatí, ktoré praská vo švíkoch. Jeho deti tiež dostali od neho tento dar a prisahali, že to udržia v rodine a tak sa stalo, že monarchia bola pocatá a vládne do dnešného dna.

Ježiš mal dvanást žiakov a on bol jediným synom. Rothschild zacal Illuminati s dvanástimi priatelmi. Naša dráha okolo Slnka je rozdelená na dvanást vekov. Tam vonku je vyššia moc, o tom nepochybujem. Ja sa na nu odvolávam ako “Nekonecná Inteligencia” vacšine tiež známa ako Všemohúci Boh, a Vy všetci ste schopní sa na nu pripojit priamo, tak ako Vám hovorí Biblia. Ked bol Ježiš nepoškvrnene/bez psychickej a fyzickej pošvrny pocatý, bolo to skrátka uvedomenie si toho kto jeho Boh/Duch skutocne bol. Toto je to, co sa snažil naucit svojich žiakov/poslov vo forme správy, ktorú majú rozšírit. V den ked sa spojíte s touto inteligenciou ci lepšie povedané prebudíte ducha aby nasledoval cestu svojho osudu sa z Vás stane Syn tohto Boha! Od tej doby budete prostredníctvom Vašej intuície vnímat navádzanie/vedenie osudovej cesty Vášho ducha: je to také jednoduché. Každý ma úcel a miesto, a všetko sa deje z nejakého dôvodu. V ucelenom obraze sa Ježiš stal zástupcom boha pretože bol schopný zmenit svojou správou osud tejto planéty. Osud alebo Nekonecná/Vesmírna Inteligencia zabránila tomu aby jeho správa bola úplne pochopená z velmi dobrého dôvodu.

Judášove evanjelium (z Latin. dobrá správa): toto ale nebolo zahrnuté do Biblie, a existuje k tomu zdanlivo dobrý dôvod, ako si dokážete dobre predstavit. Co toto posolstvo hovorí v skratke: Judáš bol jediný z dvanástich žiakov/následovníkov, ktorý plne pochopil co ich Ježiš ucil. A Ježiš si bol toho vedomý! Ježiš si s pomocou Judáša zariadil svoju vlastnú smrt. Toto dáva zmysel pretože on zasvatil svojich žiakov do jeho ukrižovania a zmrtvychvstania dlho predtým ako sa to stalo, nechávajúc Nás dnes s nápovedami ohladne ludstva. Vykonat to bol jeho posledný plán na dorucenie správy, ktorú im odhaloval; súcasne Nás varoval, že sa môžeme sami ukrižovat pocas tejto doby (Laminín). Vykonal to k comu sem bol poslaný, tak ako to jeho Osud chcel.

Osud Vás priviedol na túto cestu, aby Vás pripavil na vesmírnu udalost ku ktorej sa schyluje. Varoval Vás pred mocou Satana a vyhnanstvom ludstva. Takzvaný Súdny Den ci Den Súdu bol ocakávaný po velmi dlhú dobu. Náboženstvá sú len odvodeniny presvedcení založených na tom ako jednotlivci vnímali “Knihy”/Bibliu (Grécke slovo: Biblia a zahrna všetky obmeny). Vštepený “Strach z Boha” straší každú jednu osobu, ktorá má svedomie a ešte nejaké tie dalšie, aby udržal Biblie nažive. Aj tí co ju neznášajú si uvedomujú jej moc a ateisti (Grécke atheos: bez/popierajúc Boha/Bohov) sú odrbávaci pretože obklopujú celé svoje bytie s nedôverou v tú knihu.

Teraz si uvedomujem, aké tažké muselo pre Ježiša byt objasnit túto správu všetkým dvanástim poslom/vyslancom. Správa, ktorú rozšírili bola už neúplná, ale bola dostatocne dobrá na to, aby Vás živila po dobu viac ako dve tisíc rokov, pokúšajúc sa vyriešit ju. Presne na to bola urcená, a to Ježiš vedel tiež! Aké úžasné je to napriek tomu; slovo sa rozšírilo a každá jedna osoba na tejto planéte má nejakú predstavu nebies. Všetky náboženstvá zdielajú ten istý koncept/ponatie Boha, a to je to jediné co sa musí zmenit aby bolo všetko tak ako Kniha hovorí (Raj). Iba jediné doladenie velmi dobre zavedeného zmýšlania.

Zjavenie hovorí o siedmich trúbkach; šiesta byjúc Vek Rýb a siedma zatrúbila aby ohlásila Vek Vodnára, Vek mieru, teda prinajmenšom pre niektorých. Vy ako nadradený druh tejto planéty si musíte uvedomit, že ste bohovia Zeme. Vy si tiež musíte uvedomit, že Vaše spojenie so zvieracím královstvom je len 50% toho, kým naozaj ste. Vy ste skutocne schopní velkolepých vecí ak len dokážete prekonat túto trojrozmernú úroven, v ktorej ste uviaznutí kvôli Vašim zlozvykom.

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 3/11/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s