11. Ako to všetko funguje

“Nemôžeme vyriešit naše problémy s tým istým myslením, s akým sme zacali.”

Einstein

                                                                                                                          
Aby si boli naši praotcovia istí, že dostanete od nich tieto informácie, všetko bolo spravené matematicky. Vedeli, že bude pre nás lahšie cítat císla a obrázky ako text; preto použili císla. Pre ich jednoduchost a univerzálnost. Doteraz kód znamenal velmi málo, pretože nebol spájaný s Bibliou a boli tam nejaké pokusy o jeho rozlúštenie. Je tiež ironické, že informácie, ktoré som k tomuto zhromaždoval, sa ku mne dostali ako výsledok Teslovho génia ohladne rádiovych vln, ktoré vynašiel, a na ktorých je založený internet. V skutocnosti reprezentuje všetko, co robíme.

Ale …

… najskôr musíte pochopit, ako to všetko funguje (neváhajte si overit fakty).

Kozmický rok známy tiež ako Velkolepý Rok má 25,920 (9) zemských rokov. Zem má kolísanie o 23.5 stupnoch, na ktorom sa Severný pól otáca. Každých 72 (9) rokov si musíte nastavit kompasy o 1 stupen, pretože sa Zem nakloní o 1 stupen. Zemi trvá 25,920 rokov kým spraví 360 stupnový kruh. 72 rokov krát 360 stupnov = 25,920 rokov. Toto je rozdelene do 12 Vekov (3). Každý Vek má 2160 (9) rokov. Prvý vek je Vek Leva (Age of Leo) a zacal pred 12,960 (9) rokmi a tiež vtedy, ked mamuti zamrzli s cerstvými iskerníkmi v ústach. Sú ešte stále jedlé no už nie také chutné. Toto naznacuje, že to bola velmi rýchla zmena pocasia, kedže vacsina z nich bola nájdená v stojatej polohe (nohami an zemi). Tiež to naznacuje, že Zem sa naklonila na svojej osi. Proroctvo opisuje túto udalost ako “na zaciatku”: Vek Leva je vyznacený ako prvý Vek, pretože Zem toto robí každých 25,920 rokov bez pochybenia. Ako veky prechádzali, naši predkovia si spravili záznamy, pretože tu bolo vela tých, co prežili, ako Noah. Nebola to totálna záhuba, takže ich technológia nebola úplne znicená. Tak ako sa veky mínali, spozorovali, že obnova ludstva sa riadi urcitým vzorom.
Vek Rýb (Age of Pisces) je opísaný ako vek temnoty, kde by sa ludstvo mohlo stat velmi strateným v pozemských majetkoch, tak ako sa to zda byt dnes.

Stonehenge bol originálnym Severným Pólom a tým predchádzajúcim, kedže existujú dva Stonehenge (jeden postavený na druhom). Zem toto nespravila nikdy pocas žiadneho iného Veku. Bolo povedané, že ludstvo môže zostat vo vyhnanstve, v akom ste dnes, po dalších 12,960 rokov, ale to Vám vysvetlím zajtra.

Naši predkovia postavili pyramídy, ktoré predstavujú cas, kedy tento Vek nastane podla urcitých súhvezdí a ich postavení vo Vesmíre. Fakt, že sa okolo Vás tak vela deje, Vás všetkých robí trochu nepokojnými a neistými. Zem sa posúva do nového magnetického usporiadania vztahom k všetkým dalším planétam. Magnetické pole sa už zacalo prispôsobovat jeho novému kozmickému usporiadaniu. Ano, nastáva zmena, áno, nastáva povstanie, áno nastáva zmatok a nie, už nemáte žiadnych skutocných vodcov nazvyš.

Skutocní vodcovia majú v srdci ludstvo a nie chamtivost a moc. Age of Aquarius (Vek Vodnára) je opísany ako vek mysle, vek kedy bude ludská “rasa” prosperovat. Nemôžete si vziat nic z toho, co tu teraz máte do Vodnára. Všetko sa musí zmenit. Všetko!

Kniha (druhé doplnené vydanie) je dostupná všade, no nebude až taká komplexná ako tento blog. Aby som dokázal, ako úprimne to myslím, vyzval som vedcov, archeológov, teológov a astronómov spolku National Geographic na Wikipédií a kohokolvek, kto si myslí, že je schopný toto spochybnit, aby vystúpil na ociach verejnosti, a tak o tom aspon môžeme diskutovat. Chcem tiež, aby ste vedeli, že som venoval 15 rokov svojho života tomuto vyskúmu.


“Mnoho ludí, najma nevedomých ludí, Vás chce potrestat za to, že hovoríte pravdu, za to, že máte pravdu, za to, kým ste. Nikdy sa neospravedlnujte za to, že máte pravdu, nikdy sa neospravedlnujte za to, že ste o roky predbehli svoju dobu. Ak máte pravdu, a viete to, povedzte ju. Aj ked ste len menšinou, pravda je stále pravda.”

                                                                          Mahatma Gandhi

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 14/9/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s