9. André M. Slade

Ak si teraz citate túto správu, znamena to, že ste pochopili naliehavost a ja Vas uistujem, ze nebudete sklamani. Dakujem Vám za Vasu doterajšiu dôveru. Viem, že ja by som bol ten najvacší skeptik, keby ste mi povedali toto pred 5 rokmi.

Najskor nieco o mne:

Narodil som sa v Pretorii, v Južnej Afrike 06.06.1962 (666) a vo velmi mladom veku som sa prestahoval s rodicmi do Juznej Afriky (Namibia). Moje detsvo bolo plne ucenia sa: vyrastal som ako stastna a slobodna dusa, ktorou som dodnes. Po imatrikulacii na Strednej Technickej Skole vo Windhoeku som nastupil do dvojrocnej povinnej Narodnej sluzby a skoncil ako korporalny instruktor. V roku 1984 som sa prestahoval spat do Juznej Afriky, kde som zacal studium a nasledne zacal svoj vlastny biznis vo vyrobe.

V roku 2007 som odisiel do “dôchodku” na Slonie Pobrezie, kde vsom vybudoval penzión, v ktorom som nasiel potesenie. V juli 2009 som zacal pisat Kam Odtialto a o dva roky neskor vydal prvú edíciu. Fakt, ze som bol dennodenne v spolocnosti ludi so vsetkymi moznymi svetonazormi ma priviedol k uvedomeniu si, ze vacsina ludí hladá odpovede, ktore im ich náboženstvá a vodcovia jednoducho nedávaju. Kazdy mal v ustach zmatok v modernom zivote, korupciu a zlocin, no nikto nevyzeral, že s tým chce nieco spravit. Všetci hovorili o tých istých problémoch. Strávil som vacsinu svojho volného casu studovaním rôznych oblasti týkajúcich sa ludstva, ktoré ma velmi zaujímali. Uvedomil som si, že Vy, ako “rasa”, ste príliš zameraní na jednotlivé oblasti, ktoré sa stali Vašimi doktrínami. Musel som spravit krok vzad zo života, aký som poznal, aby som sa mohol pozriet na obraz z rôznych uhlov. Toto ma priviedlo blizsie k ludstvu a realite. Informácie z prvého vydania sa prejavili, no napriek tomu som vovnútri vedel, že tam bolo nieco viac do ucelénho obrazu. Koncept získaval na jasnosti tým, že som vrtal hlbšie, aby som mohol napísat prehlad.

Aby som mohol uchopit tento koncept, venoval som 12 rokov svojho života vzdelávaniu sa o ludstve. Oblasti, na ktoré sa sústredím sú paleontropológia, nabóženstvá, Knihy (Biblia, Tóra a Korán), okultné vedy, veda a lekárensky priemysel. Každodenne sledujem mnoho spolocenstiev po celom svete. V skratke doktríny a discípliny (nauky a vedne odbory). V sucasnosti je mojim oblubeným slovom Archeoastronómia.

Studoval som elektrotechniku; som ocenený fotograf, mám národné ocenenie South African Bureau of Standards za excelentný dizajn, Pro Patria Medal ocenenie za prevenciu terorizmu v Juho- zapado-Africkej vojne a som certifikovaný inštruktor potápania. Som blázon do prírody, ludí, motoriek a potápania.

André miluje ludstvo celým svojím srdcom, preto zasvatil tolko casu, pricom zanedbal seba, svojich priatelov a rodinu, aby našiel riešenia problémov, ktoré trápia Vás všetkých a planétu Zem. Je to v jeho génoch. Co nasleduje je to najvacsie odhalenie aké kedy ludstvo zažilo.

Držte svoje city na uzde; toto je PRAVDA!

Katarína Križáni

Táto správa bola pôvodne odoslaná 14/9/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s