22. Bankový podvod z roku 1666

Pravdepodobne ste sa sem dostali cez vyhladanie Tesla 369 kod. Toto je najdolezitejsia informacia aku kedy dostanete, preto prosim zacnite citat od prvej spravy. Tesla mi v podstate umoznil predefinovat planetarnu precesiu (obeh Zeme okola Slnka), ktora je vysvetlena na tomto a dalsom blogu. To obratom odhalilo mnohe tajomstva Archeologie, Geologie, Bibliologie a Astronomie. Finalne zhrnutie “Klucov od Vesmiru” boli zverejnene v revidovanom vydani knihy Where to from Here vydanej v roku 2014. Ake neuveritelne, PRAVDA!

Benjamin Franklin povedal: “Cas sú peniaze.”
Peniaze, jeden z najskorších a najvýznamnejších vynálezov civilizácie, sú nevyhnutné pre rozvoj obchodu. Bez nich máte len bártrový (výmenný) obchod, vztah medzi dvoma ludmi, z ktorých každý má nieco, co ten druhý chce. Peniaze (ktoré chce každý) poskytujú prechodný majetok, umožnujúc predajcovi vybrat si kedy a kde sa chce stat kupcom.

Londýn alebo Londinium bol Rímanmi zriadený ako civilné (archaizmus: špecialista na Civilné/Obcianske alebo Rímske právo) mesto (rímske císlice zrátane dokopy dávaju sumu 1666). Londýn bol prvým finančným centrom pre medzinárodne podnikanie a obchod, v súcasnosti jedno z troch (3) “riadiacích stredísk” svetového hospodárstva (spolu s mestami New York a Tokyo).

Požiar 1. Septembra 1666 (3) {Satanove císlo 666 (9)} podla Juliánskeho kalendára a 11.Septembra (# 911) podla Gregoriánskeho bol zakladajúcou udalostou VASICH súcasných Dejín, ktorá umožnila stavbu prvej centrálnej Banky na svete. Dna 11/09/1666 (3), Centrálna banka Londýna realizovala vytvorenie Nového Svetového Poriadku, používajuc financné nástroje a tajnoskárstvo Médií na zavedenie kontrolnej siete obyvatelstva cez ekonomiku (hospodárstvo).

“Píše sa rok 1773 (9) – Mayer Amschel Rothschild zhromažduje dvanást (3) najvplyvnejších priatelov a presvedcí ich o tom, že ked dajú svoje prostriedky (majetok) dokopy, môžu vládnut svetu. Toto stretnutie sa konalo vo Frankfurte, Nemecko. Rothschild tiež informuje svojich priatelov o tom, že našiel ideálneho kandidáta, jedinca s neskutocným intelektom a domyselnostou, do vedenia organizácie, ktorú on sám naplánoval: Adam Weishaupt.

Prvý Máj 1776 (9) – Adam Weishaupt (krycie meno Spartacus) zakladá tajný spolok nazvaný Rád Illuminátov. Weishaupt je Profesor katolíckeho Cirkevného Práva na Ingolstadtskej Univerzite v Bavárií, súcast Nemecka. (Tento dátum, May Day/ “mejdej”, sa stane velmi významným pre Sovietskych Komunistov. Oni mali v tento den slávnostné vojenské prehliadky).

Illuminati sa usilujú vytvorit Nový Svetový Poriadok. Ich ciele sú následovne:

1) Zrušenie všetkých usporiadaných vlád

2) Zrušenie súkromného vlastníctva

3) Zrušenie dedicstva

4) Zrušenie vlastenectva

5) Zrušenie rodiny

6) Zrušenie náboženstva

7) Vytvorenie svetovej vlády

Júl 1782 – Rád Illuminátov spája sily so Slobodomurármi (Freemasons) na Kongrese vo Wilhelmsbad. Comte de Virieu, účastník tejto konferencie, odchádza viditelne otrasený. Ked spytovaný ohladne ‘tragických tajomstiev’ ktoré si so sebou stadial priniesol, odpovedal: ‘Tie Vám nezverím. Možem Vám len povedat, že toto všetko je ovela vážnejšie ako si myslíte.’ Podla jeho životopiscu, od tej chvíle ‘Gróf z Virieu mohol hovorit o Slobodomurárstve len s hrôzou.’”
Ronald Reagan ohlásil Nový Svetový Poriadok a je zaujímavé vediet, že navštívil hroby clenov Hitlerovho SS. Hitlerova osobná ochranka ci SS zacala svoju cinnost 9th November (911) 1923. On tiež vymenoval Paula Adolph Volcker Jr. za predsedu Federálnej Rezervy (FED) ci Federálneho rezervného systému na druhé funkčné obdobie. Volcker je nemeckého pôvodu ako je celá Britská monarchia. Netreba dodávať, že všetci sú Slobodomurári.

G-20 je jedným z najvýznamnejších vývojov globálnej/svetovej vlády 21. storocia. Je spojené s prebiehajúcimi prípravami na úspešné zavedenie Nového Svetového Poriadku. Skupina G-20 bola vytvorená v roku 1999 za úcelom získania kontroly nad “rozvojovými krajinami” prostredníctvom “svetového hospodárstva” ktorá zotrocila svet. Spolu tieto krajiny predstavujú okolo 2/3 svetového obyvatelstva a 85% svetového hospodárstva. Stretnutia zacali ako neformálne zhromaždenia ministrov financií a centrálnych bankárov.

“Ked bola dobre zabalená siet klamstiev postupne predávaná masám po generácie, Pravda sa bude javit úplne absurdná a ten, kto ju hlása nepríčetným šialencom.”

Dresden James

Podla Biblie je císlo 666 (9) Satan. Nie je zvláštne, že sa vždy objaví? Devät predstavuje ludstvo (9 charakterov numerológie) a Vaše zotrocenie týmto systémom, a Vy všetci ste ním v súcasnosti pohltení. Toto je další dôkaz, že Biblia bola napísaná pre teraz. Tak comu veríte? Banke alebo tomu, co Vám hovorí Biblia? Toto je cas na otestovanie Vašej viery v to, co ste nasledovali tak dlho a na to, aby ste dôverovali vo Váš inštinkt. Toto sa može zdat tažkou úlohou, no musím Vám pripomenút, že “Spojení stojíte, rozdelení padáte”. Peniaze samé o sebe nie sú zlo; to moc, co sa skrýva za nimi je.

Poznajte svojho nepriatela!

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne publikovaná 30/10/2012

Federálna znamená, že krajiny ci spolky uznávajú vládu centrálnej mocnosti, v tomto prípade celosvetovej banky. Rezerva znamená, že financie sú “odložené” do rúk tejto mocnosti, v tomto prípade US/Spojené Státy: nie Americké ale Celosvetové.

Federálna Rezerva je teda financný vládca sveta a Vás.

Katarína Križáni

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s