28. Biblia, najúžasnejšia astrologická kniha všetkých cias!

Rád by som na zaciatok povedal, že mám k Biblii tú najvyššiu úctu. No zarmutuje ma vediet, že je tolkými nenávidená, aj ked mám zároven pochopenie pre ich dôvody. Casto sa nado mnou mracia ked v mojich konverzáciach spomeniem Bibliu, a, som si istý, oznacia ma za nábožného. Ale, toto nie je vôbec môj prípad, a ja Vám musím pripomenút, že náboženstvo (z Latinského religare: vrátit sa do zajatia/otroctva) bolo postavené na Biblii, nie naopak.

Tento pohlad/ perspektíva (z Latinského perspectus: jasné vnímanie, pochopenie) je úplne z mimo škatule/rámca ci lepšie povedané pohlad zo štvrtej dimenzie/rozmeru založený na poznatkoch zhromaždených z rôznych zdrojov. Dimenzia/rozmer v ktorú všetci veríte, no nerozumiete jej pretože je metafyzická (to, co presahuje fyzický rozmer ci radšej je na vzdialenejšej strane fyzického).

Tri najdôležitejšie knihy/casti tejto úžasnej knihy sú Genezis/Kniha Stvorenia, Príslovia Salamúna a Zjavenie, zvláštne zoradené v poradí: zaciatok, stred a koniec. (Daniel doplna Zjavenie.) Zvyšok sú informácie, ktoré su povacšine metaforické (majú prenesený význam) ale súvisia s týmto obdobím, do ktorého práve vstupujeme opísaným ako “doba konca”. Kniha sa vyjadruje velmi jasne: “Co je bolo a co bolo bude.”, zmienujúc sa o Našej nekonecnej opakujúcej sa nebeskej púti/ceste.

Ako bolo skôr spomenuté, v den šest (6) clovek bol stvorený. Den sedem (7), den odpocinku. Pocas Veku Rýb (6) ste sami seba utvorili do tohto obrazu cloveka, ludstvo ako ho poznáte dnes. Zakázané ovocie sú bez tiena pochybnosti jedy “pokroku”/spracovania, ktoré sú v modernom živote takmer neodvratné. Závažný vplyv aký majú na Vás ako ludskú “rasu” je toho dostatocne silným dôkazom. Váš lekársky priemysel bol postavený na degradácií/úpade Vašich tiel v priebehu posledných 300 rokov v dôsledku Vašich rastúcich potrieb, chtícov a závislostí. Den odpocinku, siedmy (7) den, zobrazuje nasledujúci Vek, Vek Vodnára (7). Tento Vek bol opísaný ako vek mieru a blahobytu. Kolkí z Vás sa stažujú na tolké veci, ktoré sú vo Vašej spolocnosti zlé? No napriek tomu, velmi málo kladného sa s tým kedy spraví, a Vy len beriete, co Vám podávajú presne tak ako mrchožrút/ ten co žerie mrtvoly. Je cas, aby sa to zmenilo! Ak s tým nesúhlasíte, musíte si otvorit oci a rozhliadnut sa okolo seba. Vymklo sa to spod kontroly.

V Zjavení, šiesta trúbka (6) opisuje vojny s beštiami/zvermi, ohnom, strelným prachom, mnoho úmrtiami a velkých utrpením. Druhá Svetová Vojna bola presne taká, a beštie sú Kapitalizmus, Lekárksy priemysel a Náboženstvá. Ak ste si ešte neuvedomili, že klamlivý bankový (z Anglického banking: podnik/obchod bankára) systém zotrocil ludstvo do bodu kde sú ním pohánané dokonca aj cirkvy, je cas, aby ste sa vzdelali. Moderné bohatstvo je len dojem/vnímanie založený na klamných peniazoch/obežive, ktoré Vás lstivo povyšuje do domnienky, že bohatstvo je moc, no skutocná moc/sila pochádza z vnútra a nemôže sa zakladat na pozemskom vlastníctve. Siedma trúbka (7) ohlasuje mier a návrat Kristusa. Slovo Krist je cisto titul, ktorý odkazuje na prebudeného ducha. V tých dnoch používali trúbky aby upozornili na hlásenie. Ohlásenie Vodnára v tomto Velkolepom Roku dlhom 25920 rokov. Na mnohých miestach v Biblii je zmienka císel šest (6) a sedem (7), ale nikdy nie sú preskúmané/otázané.

Potom je tam hviezda, ktorú Izraeliti nasledovali, len viac dôkazu, že súhvezdie (zoskupenie hviezd) bolo využívané na navigáciu/ ukazovanie smeru pretože to bolo jediné, co potrebovali a mali. Nedávno pre mna môj priatel nahral National Geographic program na TV kedže ja telku nepozerám. Program bol o Májskom kalendári a upozornil ma na významnú udalost, ktorá sa odohrala pred 5200 rokmi, ktorá spôsobila dalšie zmrazenie na Zemi. Cerstvé rastliny boli zmrazené a sú teraz odhalované v následku topiaceho sa ladu. V mojom výskume sa nikdy neobjavilo toto obdobie, ale zaujalo ma to, tak som zašiel do Biblie pre odpoved.

Vediac, že my sme teraz medzi vekmi Ryby a Vodnár som sa obrátil na Zjavenie kde sú opísané trúbky. 5200 rokov dozadu by Nás prinieslo do veku Blížencov, a ja som našiel moju odpoved. Tretia trúbka opisuje ako je Zem zasiahnutá pocas tohto obdobia padajúcou hviezdou, ktorú oni volali Palina. Na Našom výlete cez Vesmír/priestor, Blíženci sú bod, kde sme najvzdialenejší od rovníkovej roviny Slnka.

Skutocnost, že Severná Afrika a Saudská Arábia sú take pusté a mrtve ma vždy udivoval. Ak je Biblia pravdivá, toto by velmi pravdepodobne mohlo byt miesto, kde sa taká padajúca hviezda mohla zrazit so Zemou alebo Nás možno obšúchla s nejakým nárazom. Predsa len, mohlo by to vysvetlit dôvod preco má Zem kolísanie. Ja sa nemôžem nedivit preco bola Biblia pocatá v tejto oblasti; v skutocnosti najvýznamnejšia cast ludských dejín stadial pochádza.

Ak je toto správna informácia, potom nemáte žiaden dôvod neverit, že ste varovaní pred Vašimi zlozvykmi pocas tohto prechodu. Nemáte tiež žiaden dôvod neverit tomu, že nastanú zmeny Našich životných podmienok. Náboženstvá veria, že Zem je len 6000 rokov stará: mohla by byt tiež za to zodpovedná táto udalost? Ak sa na Bibliiu pozeráte ako na astrologickú Knihu dejín a na ludí, ktorí riadia v súcasnosti svet ako na bohov, dáva to dokonalý zmysel. Pocas Našej púti napriec týmito nikdy-nekonciami opakujúcimi sa vekmi, s ktorými sme sa stretli po vela ráz, vzor, ktorým sa ludstvo riadi je vždy ten istý. Menšie podrobnosti sa menia, ale Vesmírna Nekonecná Inteligencia (Boh), ktorá Vás vedie Vás vždy privedie v túto dobu na túto križovatku kde si Vy ako jednotlivci a ako ludská “rasa” musíte vybrat.

V predošlých cykloch ste nikdy nedosiahli tento druh jednoty kvôli okovám tejto trojrozmernej ilúzie/klmastvu. Vaši predchodcovia vytvorili Bibliu aby pridali štvrtý rozmer, rozmer lásky, ktorá je potrebná aby ste sa povzniesli do piatej, takpovediac metafyzického odrazového mostíka. Niet teda pochýb, že ste varovaní pred pokracovaním uctievania pozemských majetkov získaných prostredníctvom kapitalizmu a lstivých bohov. Je trojrozmernou vlastnostou kategarizovat a pocítat, co z Vás robí cisto vesmírne deti. Pocas Vášho trojrozmerného rastu pocas posledných 2000 rokov metafyzicno/duchovno vždy existovalo, a za to môžete dakovat náboženstvám. Oni dobre poslúžili svojmu úcelu, no teraz musíte íst dalej.

Prinajmenšom máte sprievodcu!

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 18/12/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s