23. Co sa deje a preco 21/12/12?

Májsky kalendár a Biblia tak povedali, a Astronómia to dokazuje!
Tak, toto je to, co sa deje.

Naše súhvezdie vyzerá ako disk ak sa nan pozeráte z velkej dialky. Vo Vesmíre je ich mnoho. Planéta Zem je velmi malou súcastou jeho velkosti. Všetky Naše planéty obiehajú dookola v stredovom energetickom kruhu ci poli, ktoré by mohlo byt prirovnané k Nášmu vnímaniu Rovníka Zeme a Našej prítažlivosti k Mesiacu. Zem kmitá cez toto pole nastavené Slnkom na sínusovej krivke (predstavte si rovnomerné vlnky kde bod “hore” a bod “dole” na vlne je tak isto vzdialený od nulového bodu ci stredovej osi), prechádzajúc jeho rovníkovou plošinou z jednej strany na druhú medzi kladným a záporým ako signál striedavého prúdu prechádzajúci nulovým bodom. V jednom cykle sú dve križovania/prechody.

Križovanie (prechod) rovníkovej roviny Slnka má na Zem niekolko úcinkov. Okrem skutocnosti, že Zem sa v týchto dvoch bodoch svojej dráhy nakloní, My tiež celíme dvom pretoceniam polarity (Póly Zeme sa takpovediac vymenia). Predošlé pretocenie nastalo na zaciatku Veku Leva. Odtial, Zem spraví 180 stupnovú otocku len aby sa znovu priblížila k rovníkovej rovine z opacného smeru. To trvalo Zemi 12,960 (9) rokov a prináša Nás do polcesty jedného celého kolobehu trvajúceho 25,920 (9) rokov. Tento cyklus (kolobeh) sa deje miliardy rokov.

Nedávno NASA (Národná Správa pre Letectvo a Vesmír “je vládne zastupitelstvo Spojených Národov zodpovedné za civilný vesmírny program, rovnako ako za letectvo a kozmický výskum”) zverejnila, že Slnko sa chystá prevrátit Jeho polaritu a že tak robí každých 11 rokov. Ja mám v súcasnosti 51 rokov a toto je po prvý krát co to pocujem. No napriek tomu to nedáva žiaden zmysel a je to jasný trik na odvrátenie Vašej pozornosti od toho, co sa s Nami naozaj deje. Zem musí zmenit svoju polaritu (magnetickú prítažlivost) a dáva úplny zmysel, že to robí. My v súcasnosti prechádzame neutrálnou zónou Slnecného Rovníka do pola s opacnou polaritou. Polárne žiary a zvuky pocuté na Severe sú dôsledkom Zeme premiestnujúcej sa svojou severnou polaritou do jej prítažliveho pola, ktoré je opacné. Akonáhle donho vstúpime, už nemôžeme byt tej istej polarity. Naš masívny pohyb (aké tažké je teleso, Zem, ako rýchlo a akým smerom sa pohybuje) Nás tlací hlbšie do tohto pola rovnako ako keby jeden bol schopný vtlacit jeden magnet do druhého. Bolo vedecky dokázané, že sa to stalo už vela krát a neexistuje žiaden dôkaz, že sa to nedeje zakaždým. Logika a moje vzdelanie v elektronike mi hovorí, že sa to stane.

Ked sa toto stane, znamenalo by to, že Severný Pól sa teraz stane Južný a naopak. Aký vplyv na Naše telá toto spolu s planetárnym usporiadaním má nie je nikomu známy, ale ak ide o to, co hovorí Biblia, toto je cas, kedy sa môžeme oslobodit od Nášho zotrocenia. Dátum 21/12/2012 je dátum posledného Slnovratu Veku Rýb a najvyšší bod otocenia predtým ako sa po prvý krát ponoríme do rovníkovej energie. To zacne na Odslnie 04/07/2013 (Trojrocné omeškanie z 2012 na 2015 vysvetlené v knihe Where to from Here, Cognition).

Ak si predstavím fyzický vplyv, potom to bude na bunkovej úrovni. Toto je, koniec koncov, co tvorí každého z Nás. Pamatajte, že homeostáza tela je riadená oxytocínom. Oxytocín je produkovaný v podmozgovej žlaze/hypofýze a tá funguje správne len ked je pH tela udržované mierne nad Sedem (vysvetlené v novej knihe a v rozložení kódu na tomto blogu). Ak Vaše bunky komunikujú správne pretože Laminín nie je narušený toxínmi, Vaše telá budú reagovat a prispôsobia sa novej orientácií bez akýchkolvek problémov až na možno závrat/pocit nevolnosti, ktoré dokonca už mohli zacat.

Posudzujúc podla toho, co bol naposledy Urán zarovnaný s Mesiacom v roku 1962 (9) vznietujúc Eru Mieru/Peace era, môžem si len predstavit aké silné to bude tentokrát pre tých, ktorí budú kompatibilní/ v súlade a vnímaví. Je to tiež obvinované za vyvolanie fenoménu/javu rodenia Indigo detí. V týchto dnoch pocujete o Indigo a Krištálových detoch stále. Tvrdí sa, že oni sú podnecovatelia ci rebeli/povstanci mieru a lásky. Musím tiež dodat, že nastane krátka doba, ked Zem bude prechádzat cez nulový bod. Náš prechod by mohol trvat okolo 3 rokov, no nedá sa povedat, co Zem spraví až sa jej póly pretocia. To by ju mohlo odpudit ako dva magnety tej istej polarity. Polárne žiary by sa presunuli na Juh na nejaký cas kým sa zbaví tej energie.

Ak súdim podla toho, co je napísané v Genezis/Knihe Stvorenia z doby pred zakázaným ovocím, nevidiac žiadnu rýchlu nápravu stavu, v ktorom sa ludstvo v súcasnosti nachádza, ja dôverujem Biblii. Tak ci tak, My všetci môžeme len získat zo zdravého a vedomého žitia. Císlo 6 v Biblii je bez pochýb Vek Rýb, šiesta trúbka. Síra znie ako pušný prach, a mnohí zahynuli v Našich nedávnych vojnách. Zaujímalo by ma preco Nemci vystupujú tak casto; mohli by byt král, ktorého opisuje Zjavenie 9: 11? Siedma trúbka (Zjavenie 11:19) (3) ohlasuje mier na Zemi; toto je tiež opis Veku Vodnára, siedmeho (7) veku. Sedem je tiež císlo Boha a Nebies.

Musí stat za to chopit sa tejto šance.

Kedy naposledy Vám dalo Vaše náboženstvo nieco také urcité/podrobné?

Zamyslite sa nad tým!

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 1/11/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s