8. Hlavná správa: kod 369 Nikola Tesla

Pravdepodobne ste sa sem dostali z vyhladavania Tesla 369 kodu. Rozlúštenie kódu v 2012 mi umožnilo predefinovat planetárnu precesiu (to ako Zem obieha okolo Slnka), ktorá je vysvetlená na týchto blogoch. To obratom odhalilo mnoho tajomstiev, ktoré ukrývala Archaeológia, Geológia, Bibliológia, História, Astronómia atd. Finálne zhrnutie “Klucov od Vesmíru” tak ako bolo pocaté po 2 rokoch je teraz vydané v knihe Where to from Here, Cognition, (precítaj TLACOVU SPRAVU) ktorá je dostupná na objednavku vo vsetkych knihkupectvach. Ake neuveritelné, ABSOLUTNA PRAVDA. Toto je kniha, ktorú opisuje Zjavenie 10 ; obráti Vám žalúdok!

Prosím objednajte cez Xlibris: Objednávky

Copyright © 2014 by André M. Slade and Katarína Križáni

Library of Congress Control Number: 2014917618

ISBN:   Hardcover   978-1-4990-9012-3
             Softcover     978-1-4990-9010-9
             E-book         978-14-990-9011-6

Uplatnenie nároku na rozlúštenie kódu.

Táto správa bola odoslaná  06/09/12 (9) o 12:00 (3) pm GTM a slúži na to, aby informovala Vás, obyvatelov Zeme, o tom, že ja , André M. Slade, som rozlúštil Teslov univerzálny kód. Akú úžasnú cestu máme pred sebou a aký úžasný cas k žitiu!

Nikola Tesla povedal : “Ak by ste len poznali excelenciu císel 3, 6, 9, budete mat klúc k Vesmíru“.

Toto proroctvo súvisi s naším súcasným prechodom z Veku Rýb (Pisces) do Veku Vodnára (Aquarius). Ako ste si mysleli, že sa stalo v 60. rokoch, ktoré vyvolali obdobie mieru (“Peace Era” – Hippies).

Všetci ste si vedomí výbuchov sopiek, tsunami, zvláštnych modelov pocasia a dokonca i povstaní proti autoritám. Svetoví vodcovia sa zhromaždujú, aby diskutovali o alternatívach ku kapitalizmu atd.

Je to proroctvo pre toto obdobie premeny Nášho vesmírneho modelu. Mnohí z Vás sa zacali prebúdzat z 2160 (9) rokov dlhého spánku a hladajú návod; tu je. Proroctvo vysvetluje dôvod k náboženstvu a Biblii velmi jasne a do detailu. Archeológovia budú považovat tieto informácie za nesmierne doležité pretože týmto bolo vyriešených množstvo mnoho rokov starých záhad, ak nie všetky.

Zaoberá sa dátumom 21/12/12 (9), ale je tam vlastne všetko a obsiahle. Musím avšak zdôraznit fakt že casu je málo. Zamením terajšiu kópiu tejto knihy, ktorá už obsahuje vacšinu informácií za komplexné vydanie so všetkými medzinárodnými dodávatelmi e-kníh prostredníctvom môjho vydavatela Xlibris. Predpokladaný dátum vydania je 01/12/12.

ID knihy je: 302013 (9). Prepracovane vydanie vysvetluje proroctvo uplne do detailu. V kratkom case sprístupním knihu zadarmo na mojej stránke pre tych, ktori si ju nemozu dovolit; nech ste ktokolvek! Je nesmierne doležité, aby si to každý: Krestania, Moslimovia, Budhisti, Zidia, Agnostici, Ateisti, Ezoterici, Idioti, Vedci, Vy im dávate mená, hlavne intelektuáli, precítal a jasne pochopil. Musí to tiež byt preložené do všetkých hlavných jazykov.
Vzchopte sa; toto nie je vtip. Táto správa je nanajvýš dolezitá! Ak milujete ludstvo, máte zrnko múdrosti a máte radi svoju slobodu, pochopíte, že je Vašou morálnou povinnostou uistit sa, že sa toto roznesie zdielaním.
Osud nasej planety lezi vo Vasich rukach a moze to byt skutocne uzasne, uvedomte si to teraz!

André M. Slade

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s