10. Illuminati, Satan, Oko falosneho poznania

Tato sprava Vas uvedie do uceleneho obrazu. Hovori o tom, ako som uchopil cely tento koncept. Cisla v zatvorkach za datumami a slovami su ich numerologickym vypoctom . Kazde cislo (od 1 do 9) ma urcity vyznam.

Po tom, co som primerane uchopil všetky oblasti skúmania (archeologia, paleontropologia, veda, okultne vedy, Bibliologia, zdravie a nabozenstva … ), napísal a 13/07/2011 (6) som vydal knihu. Zatial co sa obsah toho, co som napisal prejavoval, pýtal som sa sám seba: Kam odtialto?

Jedného dna som bol na Facebooku, ked niekto zverejnil kod 369. Vedel som o kóde už dlhší cas, pretože sa zaujímam o numerológiu, no medzicasom som nanho zabudol a toto bola dobrá pripomienka. Bol som vdacný! Narodil som sa 06/06/1962 = 3 v numerológii a 666 v mojom dátume narodenia bol premna vždy problém, ako si dokážete velmi dobre predstavit. Nechajme stranou fakt, ze vsetci jeho oblubeni a najdovernejsi priatelia su cislo 9 v numerologii. Skopiroval som kód a zverejnil ho na stránke spolu so všetkým mojím výskumovým materiálom a tiež som si to zapísal do pamati asi 3 mesiace predtým ako som zacal písat tieto správy. Dalej som sa o to už nezaujímal. Niekto zverejnil obrázok Horovho oka, vševidiaceho oka, porovnaný s obrázkom hypofýzy. Bol som za to nesmierne vdacný! Vtedy všetky informácie v mojej duši splynuli do jedného. Uvedomil som si, že to bola správa, vdaka tomu, co viem o súcasných svetových záležitostiach a podvýžive ludského tela ocividného v dnešnej dobe.

Verte mi, ked Vam hovorim, že netužim po sláve. Som velmi spokojný a štastný clovek, no tiež som len obetou modernej spolocnosti a tiez som unavený zo sveta, ako ho dnes poznáte. V súcasnosti bojujeme 3. Svetovu Vojnu (3) a bojuje sa velmi rafinovanym spôsobom, ktorý je tažko pochopit. Je takmer u konca a prehratá, no ešte stále máme nejaký cas. Vojna, ktorú vedieme proti kapitalizmu, Iluminati, ten známy Satan (prosím cítajte dalej) po velmi velmi dlhú dobu. Fakt, že svetoví vodcovia sa zhromaždujú, aby diskutovali o inom systéme bol signálom. Je všeobecne známe, že Iluminati / Federálna Banka chcú predstavit Novy Svetovy Poriadok. Plány su už na mieste a oni Vás všetkych zavádzaju!

Toto bolo naplánované pre túto dobu už po velmi dlhý cas. Oni sú si vedomí toho, co sa bude diat. Vedia o tom od ich královského- slobodomurárskeho pokrvenstva a nikdy sa o tie informácie nepodelia so svetom. Ochranujú ich svojimi životmi. “Co neviete, Vám neublíži a zanechá Vás v nevedomosti” je to na co sa spoliehajú. Novy Svetovy Poriadok uchopený s obozretnostou (nepravá múdrost) je to, pred cím kod varuje ludstvo na prvom mieste. Spolocna truhlica, ktorú chcú Iluminati zaviest je avšak cesta, ktorou mame íst, ale k tomu sa ešte dostanem. Proroctvo pridáva chýbajúcu dimenziu, cast pyramídy, ktorú nemôžete nikdy vidiet v 3 dimenziách (zo zeme), ale s istotou viete, že tam je. Nech sa pozeráte z akehokolvek uhla, nikdy neuvidíte všetky štyri strany pyramídy. Môžete ju vidiet len ak je oko priamo nad vrcholom a pozerá sa dole. Tak môžete vidiet 4 dimenzie/strany. Nasi predkovia Nám hovoria, že existuje dalšia dimenzia od cias, ked boli postavené pyramídy po celom svete. Spojenie k veciam, ako ich dnes poznáte, leží tam. Je to stratené spojenie, ktoré sme hladali.

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 20/9/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s