29. Ilúzia inflácie

V debate o kapitalizme na Slovenskej stránke sa mi dostalo do pozornosti, že ani sami vzdelanci kapitalistického systému mu nerozumejú, a, zdá sa, že si myslia, že systém dobre funguje.

Zacnime s tým, že inflácia je každému známa a každým prijatá a nikdy nie je spytovaná. Ked máte dlh, je to proste tak. Avšak, problém je, že dlh je založený na dlhu, ktorý je dlhom ešte predtým ako ho banky dostanú z Federálnej Rezervy/ “Odkladnice”. Slovo inflácia pochádza z Latinského inflare, doslovne fúkat do/nafukovat: to je presne to, co sa deje. Systém má právne povolené podla potreby vytvorit prietok/prúdenie financných prostriedkov ale stal sa z rozlicných dôvodov vratký.

Hlavná prícina tohto je, že svet je zadlžený trom federálnym bankám, co v podstate znamená, že tieto banky vlastnia všetok dostupný kolaterál (hodnotná záruka na splatenie pôžicky). Spenažitelnost akýchkolvek penazí dnes nie je vo forme rezerv/ zásob, pretože tie sú už vo vlastníctve top bankárov alebo radšej Illuminati. Peniaze sú doslova vymenitelné za dlh, ktorý banky vlastnia.
Další problém je, že bohatstvo sveta je vsiaknuté 4% jeho obyvatelstva, co znižuje prietok/obeh ešte viac. Napriek tomu, že majú moc nad tým, koho zadlžili, v konecnom dôsledku aj oni dlžia vacším bankovníckymm korporáciam (z Anglického corporate: spojené do jedného tela/útvaru), ktoré dlžia federálnemu systému, to znamená Illuminátom. Oni sú tí, pred ktorými ste varovaní, opísaní v Biblii ako Satan ci zlo. Je ale ironické/ výsmešné, že Katolícka Cirkev je tou najbohatšou inštitúciou na svete hned po USA (Spojených Státoch Amerických).

Kapitalizmus podnietil rast obyvatelstva pretože po celý cas je sprístupnovaných viac penazí. To dáva ludom dojem blaha, ale ked Vám zoberú peniaze ale schopnost zarobit ich sa zníži, Vy ste na konci zoznamu prežitia. Vo svete, 96 % obyvatelstva bojuje aby prežili. Preco? Pretože ked existuje dopyt, potom existuje priestor pre rast, co vytvára kolo/ cyklus. Nárast obyvatelstva bol avšak rýchlejší ako sa pôvodne ocakávalo, takže dodatocné peniaze musia z niekadial pochádzat. Ale skadial?

Za posledných 300 rokov svetové obyvatelstvo doslova explodovalo/ vybuchlo pretože prežitie sa stalo jednoduchším. Navyše, vlády platia prídavky na deti a to je v nerozvinutom svete dôvodom mat viac detí. Skutocnost, že peniaze sú také dostupné, aké sú znížilo potrebu bártru/výmenného obchodu, a tak ludia strácajú schopnost farmárcit/ hospodárit a vyrábat výrobok pre barter. Tiež Vám musím pripomenút, že peniaze sú troj-rozmerný pojem, ktorý vedie k sebeckosti. Vo svete, ktorý je po kapitalizme možný by ludia mali možnost vykonat svoj osud namiesto toho, aby nahánali príslovecného jelena (z Anglického buck: jelen a tiež dolár/peniaz) na prežitie. V skratke, Vláda nemôže mat pod kontrolou infláciu ak nemá pod kontrolou rast obyvatelstva, ale to by bolo podla ludstva neludské. Toto je napriek tomu plán Nového Svetového Poriadku pretože oni pochopili co je problém a majú to pod kontrolou: Vy nemáte žiadne slovo.

Peniaze alebo penažný systém nie sú problém a na jednoduchej úrovni majú dobrý zmysel. Monarchia Krála Davida bola založená na spolocnej pokladnici, a fungovala dobre. Tento systém bol postavený na Vašej nevedomosti tak ako Lekárska profesia (z Anglického profession: sluby/prísahy urobené pri vstupe do náboženského rádu) a Náboženstvá. My potrebujeme penažný systém, o tom niet pochýb. Zložitost terajšieho systému je to, co odrádza ludí od rozoberania/spochybnovania tohto systému, a ja si uvedomujem, že kapitalisti by bojovali najviac pretože oni majú najviac toho, co môžu “stratit”. Avšak, vo vyšších dimenziách neexistuje potreba kategarizovat; “Elita” to vie; preto musia udržovat ludí v troch dimenziách: cirkev a lekársky priemysel stojí za nimi. Oni sú tí, ktorí spadnú z vrchu svojej pyramídy.

Ako prebudená ludská “rasa” ktorá vie, co je možné, si to len musíte uvedomit!

Katie hovorí pozrite sa na Money as debt /Peniaze ako dlh. Je tiež vysoko odporúcané vidiet toto: pokrýva to stopy spolku Illuminati pocas posledných 6000 rokov.

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 24/12/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s