20. Ilúzia menom Cas, systém merania a posudzovania

Metrická sústava pochádza od Francúzov. Je založená na meraní svetla precestovaného Vesmírom. Jeden meter je ciastková miera vzdialenosti, ktorú svetlo precestuje za jeden svetelný rok.
K comu mierim? Vy ste pohánaní casom, takže v skutocnosti ste pohánaní svetlom v každom ohlade, vrátane merania. V podstate ste kombináciou svetla a energie, ale v tejto 3-dimenzionalnej ilúzii ste pohánaní slnecným svetlom ci lepšie povedané nocou a dnom. Zemské svetlo je zemský cas, pretože Zemi trvá také množstvo casu kým sa raz otocí okolo svojej osi. Vo Vašom 3-dimenzionálnom pohlade, ktorý Vás núti kategorizovat, ste Vy vymedzili cas. V skutocnosti ste pomenovali vsetko na tejto planéte a hladáte všade viac, za co si môžete nárokovat trofej Vašej slepej márnivosti: Vaša falošná predstava nesmrtelnosti.
Zvieratá, ktoré sa potulujú touto planétou sú tiež trojrozmerné, ale rozdiel medzi Vami je, že Vy ste dostali rozum v docasnej yýmene za intuíciu. Toto avšak neznamená, že ste stratili intuíciu; radšej by som to chápal ako že este nebola odomknutá v tomto Velkolepom Roku (25,920 rokov). Je to tento zmysel, ktorý sa prebúdza v tejto chvíli, ked sa svetlo a energia stretávaju v súzvuku v dôsledku mimoriadneho planetárneho usporiadania Veku Vodnára.
Zaujímavé na predošlom spúštaci: ked sa v roku 1962 (9) Urán a Mesiac postavili do lineárneho zoskupenia, bolo to považované za zaciatok Veku Vodnára. Spôsobilo to u ludí pohromu, spúštajúc hippie éru. Zacalo to rozvírenie politických, sociálnych, náboženských, ekonomických, vedeckých, umeleckých, hudobných, kultúrnych zmien a zmien vo výchove, nehovoriac o vzbúrach a revolúciach, ktoré omrácili túto planétu: nie velmi daleko od toho co vidíte dnešné dni. Tiež, John F. Kennedy bol v kancelárii a bol svedkom úplného zatmenia Mesiaca. On bol zastrelený pretože chcel priniest zmenu. To sa cudujete, kto to nechcel pripustit.
Genezis 1: Na počiatku stvoril Boh nebo a zem (my sme zacali kategorizovat).
2 A Zem bola pustá a prázdna (nekategorizovaná), a tma bola nad hlbinou. A Duch Boží sa vznášal nad vodami.
3 Tu povedal Boh: „Buď svetlo!“ a bolo svetlo (den definovaný ci pomenovaný).
4 A Boh videl svetlo, a že svetlo bolo dobré: a Boh oddelil svetlo od tmy. 5 A Boh nazval svetlo Den a tmu nazval Noc. A večer a ráno sa stali prvým dnom (zaciatok nazyvania veci).
6 A Boh povedal: „Buď pevná štruktúra uprostred vôd (my sme to nazvali zemou a spravili si na nu nárok) a rozdel vody od vôd (my sme to nazvali oceánmi)!“
7 A Boh vytvoril pevnú štruktúru a oddelil vody, ktoré boli pod touto pevnou štruktúrou od vôd, ktoré boli nad touto pevnou štruktúrou: a tak sa stalo.

Cas, Váš súcasný najhorší nepriatel tak ako ho Vy poznáte, sa vráti ako Náš najvyšší vodca. Tí z Vás, ktorí sa presunú do piatej dimenzie s intuíciou v plnom prúde budú castou vesmírnych hodín kde zemský cas je len viac ci menej svetla. Budeme robit veci podla nášho prirodzeného spojenia s týmito hodinami a predstava Boha ci uctievania úplne zmizne: Vy budete v “nebi”. Je Vám toto povedomé z biblických ucení o zhromaždení tých, co pôjdu do neba? Ak sa vidíte ako boh, tak ako Vám to hovorí Biblia, v tomto bode Vám toto bude dávat dokonalý zmysel. Odtialto, ako sa hovorí, nebo je limit!
Následovne Vám ukážem ako ste spojení s bankovníctvom a takzvaným Satanom. Tento príspevok je súcastou výkladu rozlúštenia Tesla 369 kodu, tiež zverejnéneho na tomto blogu a v knihe, ktorú rozdávam ako 4-dimenzionalny dar ludstvu. Dúfam, že toto nieco pomôže, kedže nemám potuchy kolkí z Vás si toto precítaju. Hovorí sa, ze Pravda bolí, no v tomto prípade, myslím, ide o najvzrušujucejsí cas od katastrofy spred 12,960 rokov. Nemyslíte?

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 26/10/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s