15. Kod Tesla 369 vysvetlený

Pravdepodobne ste sa sem dostali z vyhladavania Tesla 369 kodu. Rozlustenie kodu v 2012 mi umoznilo predefinovat planetarnu precesiu (to ako Zem obieha okolo Slnka), ktora je vysvetlena na tychto blogoch. To obratom odhalilo mnoho tajomstiev, ktore ukryva Archaeologia, Geologia, Bibliologia, Historia, Astronomia atd. Finalne zhrnutie “Klucov od Vesmiru” tak ako bolo pocate po 2 rokoch je teraz vydane v knihe Where to from Here, Cognition, (precítaj TLACOVU SPRAVU) a je dostupná na objednavku vo vsetkych knihkupectvach. Ake neuveritelné, ABSOLUTNA PRAVDA. Toto je kniha, ktorú opisuje Zjavenie 10; obráti Vám žalúdok!

Prosím objednajte cez Xlibris: Objednávky

Copyright © 2014 by André M. Slade and Katarína Križáni

Library of Congress Control Number: 2014917618

ISBN:   Hardcover   978-1-4990-9012-3
             Softcover    978-1-4990-9010-9
             E-book         978-14-990-9011-6

Ked si objednate, preposlite potvrdenie o platbe na e-mail katarina@wtfh.org aby sme mali dokaz v spore s Nasim vydavatelom, ktory je, zda sa vinny z celosvetoveho okradania Autorov, a on jediny vidi trzby; toto je velmi dolezite na usvedcenie Xlibris a dorucenie spravodlivosti. 

Na pozdrav Nikola Teslu: Tvoje poznanie ma uvádza do úžasu a má môj obrovský obdiv.

Všetky tieto asociácie k císlam 3, 6 a 9 sú založené na známych (Biblia) a vypocítaných (numerológia) hodnotách. Všetky dokonalé zapadajú do proroctva, ktoré som v podstate rozložil nižšie, ale siaha to ovela hlbšie. Preco toto Nikola nevedel vyriesit? Možno stratil z dohladu jednu vec, ale potom tiež nacasovanie nebolo správne. André si je istý, že Tesla o tomto vedel a nemohol to rozšírit pretože nemal také komunikacné prostriedky, aké máme dnes my. Akým požehnaním bol internet, a za to všetko vdacíme jemu. Zanechal Nám toho tak vela; je nacase otestovat jeho teórie!

Vdaka, Nikola, si velkolepý clovek.

33tia planéta od Slnka. Toto sú klúce, ktoré ma k tomuto doviedli: Trojica (Trinity), Boh, Vlastne Ja (telo, mysel, duch), každá osoba, 3D (3-rozmernost), Pyramída (sila a multidimenzionalita, cast pyramídy, ktorú zatial nemožeme vidiet, nech sa pozerame zo zeme z akehokolvek uhla, vždy uvidíme len 2 strany pyramídy), ukrižovanie, ideálne pH tela (7.5), vitamíny skupiny B nevyhnutné pre obnovu ludského tela (B3, B6, B12), Duchovní vodcovia (Ježiš, Budha a Mohamed), 3 hlavné naboženstvá (Judaizmus, Islam a Krestanstvo), numerologia slov Alcohol (Alkohol) a Humanity (Ludsvto), 12 kmenov Izraelu, 12 apostolov, 12 znakov “zverokruhu”, 12 “zverokruhovych” Vekov, 12 clenov poroty obycajoveho prava …


6Príslnie 152,097,700 km. Genezis (Kniha), Satan, Age of Pisces (Vek Ryb- 6.ty vek v poradí), kozmický den, v ktorý sme boli stvorení, numerológia slov Age (Vek/ Doba), Events (udalosti) a pH, 6 zmyslov. Siesta trúbka v Zjaveni  opisuje pusny prach, vojnu a mnohe umrtia.
9- Odslnie147,098,070 km. Obdobie zverokruhu 25,920 ci 12,960 ci 2160 rokov (celý Zemsky cyklus trvá 25,920 rokov), numerológia slov Romans/Capitalism (Rimania/Kapitalizmus), Laminin a Love (Láska), Ludstvo (9 základnych pováh v numerológii), 9 Enzýmov oxytocínu, Príslovia 19:8,  Satanove cislo 666 …
Toto je správa od Krála Dávida Izraelitského (Otca krála Salamúna):


3- Individuálna osoba: Svatá Trojica: Mysel, Telo a Duch pocaté. (ked duch ožije, nastáva neposkvrnené pocatie, a to je to, na co oni nechcú aby ste prisli)

6- Podmienka: koniec temného Veku Rýb /Age of Pisces a zaciatok Veku Vodnára/ Age of Aquarius (Zem stratila 3 roky v následku zrážky s kométou pred 6,000 rokmi, takže príde do rovníkovej plosiny Slnka až v Decembri 2015: vysvetlené v novej knihe). Správny datum je 12,960 rokov po udalosti, ktorá zamrazila mamutov.

9- Cesta: vyvážit 9 enzýmov, ktoré tvoria Oxytocín a detoxikovat telo, aby sa zbavilo toxínov z Laminínu* (Príslovia 19:8: “ten, ktory získa poznanie, miluje svoju vlastnu dusu (telo)”), Cain/Kain (9) predstavuje zelenú diétu. ***
Ak toto nedosiahneme, potom;
3- Individuálna osoba: žiadne neposkvrnené pocatie ci Svatá Trojica (telo, dusa/mysel a duch), ale Crucifix (Ukrizovanie).

6- Podmienka: Podmienky Veku Rýb/Satana prevládnu a ludstvo zostane vo vyhnanstve.

9- Výsledok: 25,920 rokov: obdobie, ktoré potrvá ludstvu, kým bude mat túto príležitost zase. Cas, kedy Satan/Kapitalizmus zase zasadne za vládu, ak toto nedosiahneme.
Kolko presviedcania este potrebujete? Císlo Boha je 7 (numerologicky) a tiez 777 = 3 a stadial pochádza Svatá Trojica. Zem je tiež 7 a je to Náš domov. Ludstvo bolo stvorené na 6. den. Satanove císlo je známe ako 6 alebo 666 = 9. Císlo 7 samo o sebe zobrazuje Vek Vodnára a Zem.
Dúfam, že toto vidíte ako ultimátne ultimátum: Boh (Vy) alebo Satan (v preklade opozicia); Vy sa teraz rozhodnite!
Spravil som niekolko dalšich kontrol tejto teórie a zistil som, že Osem (8) je císlo Krista a tiež císlo spásy, oxytocínu a kyseliny askorbovej (vitamin C). Osem je nekonecno a Nás klúc k dosiahnutiu skutocného neba, život odteraz (Aquarius- Vodnár) vo fyzických bytostiach, ktoré sme dnes navždy, život po Veku Rýb (Pisces), ktorý ste ako ludska rasa este nikdy nedosiahli. Císlo 1 je císlo Boha: teraz je to Vase císlo, Vy ste tvorcami Vásho osudu. Uz viac nemáte žiadnych dalších bohov! Nikto, kto Vas ochráni, nikto, ku komu sa možete modlit. Dokážete si to predstavit?
Len pamatajte: sila Boha, ako Vás naucili, je silnejsia ako sila Satana.

Hej, ale o tomto všetkom by ste mali už vediet; prinajmenšom Biblia dáva teraz po prvý krát zmysel, a úžasná vec je, že je našim sprievodcom do budúcnosti bez akejkolvek náboženskej konotácie.
Príde mi velmi zaujímavé, že Boh a Heaven (Nebo) sú císlo 1. Matka Zem Vám slúbila hojnost. Je na case, aby ste jej zacali verit, a len Jej okrem Vás samych. Toto je zaciatok svetového mieru a dokonalého božského blaha. Uz žiadne náboženské vojny, žiadne dalšie dohady o tom, koho Boh je najlepší, žiadne dalšie sútaženie, najma nie o ropu. Len Mier! Slobodní ako Adam a Eva, pretože Biblia Vám tak hovorí. Chápem, že mnoho ludí to môže odradit, ale vedzte, že Biblia je astrologická kniha a nie základom pre náboženstvo. My teraz píšeme novú knihu ešte spred vtedy, co to Eva všetkým pohnojila. Májsky kalendár je správny, a toto je koniec sveta, ako ho poznáte: dátum je daný. Toto je zrod Veku Vodnára (Age of Aquarius) a mal by byt dátumom, kedy budeme odteraz oslavovat Nový Rok.

Pre zaujímavost, neexistuje žiaden stanovený dátum, kedy ste zmenili datovanie z (BC) pred Kristom na (AD) po Kristovi alebo z pred nasim letopoctom na nášho letopoctu. Dátum, ktorý dnes používate bol len hrubý odhad! Májovia to avšak vysledovali na den presne, pretože mali informácie z predošlych dôb, ktoré sme my neprekonali. Tí, ktorí prežijú túto udalost, budú súcastou Dejín Kozmu. Práve preto je v týchto dnoch tolko mimozemských pozorovaní. Oni sú tu aby boli toho všetkého svedkami. Toto je 6. krát, co celíme tejto udalosti odkedy bol ich gén predstavený nášmu druhu, co nás robí 142,560 (9) rokov starými.

(Od mojho pocatia tohto uplynuli viac ako dva roky. Odvtedy som nadobudol tolko múdrosti, že sa hanbím nechat tento blog tak ako je, ale je to dokumentácia mojej púte.)

Andre M. Slade

Tato sprava bola povodne odoslana 20/9/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s