2. Kyslá doba

Vek kyseliny

Uvedomil som si, ako málo viete o svojom vlastnom tele. Toto je, ako to je!

Aby ste boli zdraví, musíte udržiavat pH tela 7.4 – 7.6. Toto sa lahšie povie ako vykoná. Existuje vela vplyvov, ktoré zvyšujú kyslost Vášho tela. Hlavným páchatelom byjúc cukor.
Zoberte si Coca Cola alebo sladký bublinkový nápoj s priemernými 13 lyžickami cukru na 330 ml-ovú plechovku a pH 3. Ak položíte do Koly medenú mincu, vycistí sa, dokazujúc, že kyselina / kyslost je vysoká. Problém, akému Vaše telo celí v dôsledku toho je fenomenálny. Ak vypijete jednu plechovku Coke a pH Vášho tela je 7.5, Vaše pH klesne. Aby ste neutralizovali / vyvážili tú plechovku vo Vašom tele, budete musiet vypit 32 pohárov vody s pH 8 aby ste dostali pH Vášho tela spat na 7.5. Poznám ludí, ktorí vypijú viac ako dva litre Koly denne.

Teraz si myslíte:“Cím je to pre mna také zlé?”. Problém sa nachádza vo Vašej krvi. Vaša krv pozostáva z 3 pevných zložiek: Erytrocyty (Cervená krvinka), Leukocyty (Biela krvinka) a Trombocyty (Krvné došticky). Cervené krvinky sú tými, co sú zodpovedné za Vašu distribúciu / rozdelenie vzduchu do celého tela. Hlavná zložka je kyslík, ako všetci viete, dôvod k tomu, že na Zemi je život. A tak, ked zvýšite úroven kyseliny vo Vašom tele, steny Vašich buniek zlepkavejú a prilepia sa jedna na druhú. Výsledok sa nazýva Erytrocytická Agregácia / Zhlukovanie cervených krviniek, co znamená, že zacnú tvorit retazce / vlákna a napokon zhustnú ako sirup.

Vo Vašom tele máte asi 96000 km Kapilár, najmenších kanálikov, ktorými môže krv prúdit. Vo chvíli, ked sa na seba nalepia 3 bunky, stredná bunka stratí 90% svojej schopnosti prijímat kyslík. Cím vacšie zhlukovanie, tým menej kyslíka sa Vášmu telu dostane. V následku toho cítite únavu, no hlavný problém je, že Vaša krv sa stane takou hustou, že nemôže prúdit do kapilár, co plánovite zastavuje cinnost Vášho tela. Vaše bunky umierajú a spôsobujú rakovinu, Váš mozog prestáva pracovat tak, ako by mal kvôli nedostatku kyslíka atd. atd.!

Mohlo by to byt to isté ako “pád Rímskej Ríše”?

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 1/12/2011

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s