30. Prekliatie menom domáce zvieratá

Einstein, Gandhi, Dalai Lama, Tesla, Shaw, Pytagoras, da Vinci a mnohí další Vám povedali, aby ste prestali jest maso. Napriek tomu, že títo ludia zanechali stopy vo Vašich spolocnostiach sa tomuto venuje velmi málo pozornosti. A existuje dôvod preco to povedali. Ja som bol zvedavý, tak som sa pozrel zbližšia na možné dôvody k tomuto.

Vedel som, že hovadzí dobytok/kravy má velmi málo genetického spojenia s inými zvieratami a že je domáci/ krotkí z nejakého dôvodu. Tiež som vedel, že vedci používajú ich bunky na kultiváciu/ pestovanie ludského tkaniva; to ma bezvýchodne zaujalo. Postavme sa tomu tvárou v tvár: skadial prišli a preco sú domáce? Zvieratá zdomácnené z divých zvierat majú vždy svoje problémy a pastieri by sa namáhali zohnat ich do stáda. Co robí domáce zvieratá takými odlišnými?

Biblia vysvetluje, že Vy ste vyhrešili Kaina, pestovatela zeleniny a velebili/chválili Abela kvôli jeho domácemu dobytku. Potom pozerajúc sa na veky, v ktorých dnes ludia západných kultúr zomierajú a všetky zdravotné stavy, ktoré ste doteraz vymysleli a ktoré utvorili základ lekárskeho priemyslu, nemám inú možnost ako zúžit to na jeden z Vašich najvacších problémov. Problém masa je že zvyšuje kyslost Vašich tiel tvoriac zrážanie krvi, meniac Vašu krv na kašu. Srdce sa namáha s pumpovaním tejto kaše, a Vy máte srdcový infarct. Zrazená krv tiež znížila úroven kyslíka až o 90 percent, vyhladovávajúc Vaše bunky. Umierajúce bunky spôsobujú rakovinu. Další problém je, že je to neuveritelne stlstujúce, úplny opak diviny.

Ked o tom teraz tak trochu premýšlam, ako to, že Biblia o tom vedela? Noah/ Noe nakladajúc všetky zvieratá do archy/ lode má vela chýb, a ja teda predpokladám, že zobral len domáce zvieratá. Ak to bolo tak, potom on je zodpovedný za to, co My máme dnes ako domáce zvieratá. Teraz, ak sa Noe ocitol v bode premeny Veku Panny na Leva alebo na konci Blížencov, potom celil hromadnému zniceniu, ktoré sa chystalo zotriet ludskú “rasu” zo zemského povrchu. Niektorí išli s ním a niektorí prežili.

Je dané, že Vy opakujete históriu; to by potom znamenalo, že Vy ste celili takému istému rozpínaniu obyvatelstva aj v predošlých Rybách. Ako všetci viete, potravinové zdroje sa mínajú a pretože obyvatelstvo prudko narastá, konzervácia je názov hry. V predošlej ére Rýb sme my vymysleli geneticky zostrojené domáce zvieratá, aby sme nakrmili svet. Dnes existuje obrovský výkrik/ protest proti geneticky zostrojenému jedlu, a ja dúfam, že vacšina z Vás si je toho vedomá. Dozor nad GM (geneticky upravené) kukuricou ci sójou je spolahlivý; dokonca si nemyslím, že sa ešte nájde prirodzená kukurica.
Tak preco sú pre Vás hovadzina/bravcovina/kôn/ovecka zlé? Môžem si len predstavit co by spôsobilo, že zviera žije s nami v takom druhu harmónie ako oni. Oni musia zdielat urcitý druh genetického spojenia s ludmi ak môžete z ich buniek vypestovat ludské tkanivo. Preto sa nemôžem ubránit predpokladu, že inžiniéri, ktorí ich vyvinuli zmiešali ludské gény s pôvodnými druhmi zvierat, cokolvek to mohlo byt.

Predpokladám, že to by z Vás všetkých potom spravilo kanibalov, ale to nie je hlavný problém. Dozaista, so zlúcitelnými génmi by ste tiež zdielali urcité stránky ich zmýšlania alebo energie. To by bol dôvod preco sa ludská “rasa” nemôže posunút nahor v dimezionalite, aby dosiahla nebo opísané v Biblii. Konzumácia zvierat Vás udržuje zvieratom s prvoradým cielom rozmnožovat sa, z toho dôvodu obrovské obyvatelstvo Zeme.

Teraz zrazu mýty/ rozprávky zacínajú dávat zmysel. Predstavte si, že máte kona, ku ktorému môžete hovorit vo Vašom vlastnom jazyku pretože je napoly clovek. Mohlo by to mat mnoho výhod. Tiež musím dodat, že súdiac podla vegetariánov, ktorí majú svoje problémy s proteínom/ bielkovinou, to môžem priložit tomu, že my máme mat maso v Našom jedálnicku. Jediný rozdiel je, že my nie sme schopní žit prirodzený život v dôsledku svetového obyvatelstva, oh, a všetky zvieratá na tejto planéte sú vo vlastníctve nejakého kapitalistu. Ak by svet mal menej ludí, bolo by dostatok zveri na lovenie. Nieco co Naši najbližší príbuzní, Simpanzi, robia na príležitostnej báze alebo kedykolvek ked nastane potreba. V každom prípade, podla Biblie máte jest rybu, ale tá, zdá sa, ide bohatým a slávnym, chytená lodmi s dlhými lovnými šnúrami. Len aby ste vedeli!

Toto je zavinené kapitalizmom. Matka Zem dosiahla konecnú nosnost s ludskou “rasou” a postará sa o problém sama. Kedy zacnete reagovat na výstražné znamenia, ktoré Vás každodenne obklopujú?

Táto správa bola pôvodne odoslaná 6/1/2013

André M. Slade

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s