31. Pre lásku Božiu

Kód prebudenia 11:11 je vysvetlený na blogu V Mene Ludstva.

Toto je dvadsiatatretia (dvadsiataštvrtá tu na slovenskom blogu s extra úvodnou správou) a posledná správa rozloženia/výkladu Nikola Tesla 369 kódu.

Ak Vás zmenené vzory pocasia, hluky/ hrmot na oblohe a zvýšená cinnost polárnej žiary ešte nedonútili pýtat sa otázky. Ak Vás povstania a možné vojny neprinútili pomysliet si: co sa to ku..a deje?, potom pravdepodobne trávite príliš casu tým, že si nechaváte vymývat Vaše mozgy nesprávnymi informáciami prostredníctvom mainstream/ hlavných médií a NASA. Oni sú okom beštie.
Ja som sa rozhodol spravit poslednú správu na tomto blogu použijúc porozumenie, ktoré som získal od pocatia Where to from Here / Kam Odtialto a prvej správy Nikola Tesla 369 kódu aby som to všetko zhrnul do jedného záveru.

S rizikom, že budem oznacený za ešte vacšieho šialenca, nechám odviat vetrom všetkú opatrnost a vysvetlím, co tým Tesla myslel, ked povedal: “ … budete vlastnit klúce od vesmíru.”.

Najskôr by som chcel vysvetlit ako to všetko funguje.

Klúc k nájdeniu odpovedí, ktoré tak zúfalo hladáte sa nachádza v ludstve. Znamenia sú všade naokolo Vás a vacšina z Vás si je vedomá toho, co sa dnes vo svete deje s bombovým nárastom obyvatelstva a všadeprítomnými tlakmi na Matku Zem. Myslím, že môžem bezpecne povedat, že vacšina z Vás si uvedomuje, že má obrovský problém a že nikto naozaj nevie kam odtialto.

Kedy sa to zmení a co bude dalej?

Pocas posledných storocí tu bolo zopár normálnych ludí ako ste Vy a Ja, ktorí prišli o svoje životy v dôsledku rozuzlovania pravdy. Je to cisto nesebecká a milujúca oddanost ludstvu do tej miery, kde sa “Ja” alebo “Mne” vytratí z mysle. Strata tohto fyzického tela sa stáva len jedným z možných následkov, ktorý sa pre dobro ludstva lahko prehliadne, malá cena na zaplatenie. Smutné však, že to ludstvu vždy trvá mnoho rokov pokial si uvedomí ich hodnotu.

Existujú a vždy existovali mnohí takzvaní falošní proroci, ktorí zlyhávajú v jednej veci. Ich snaha o osobný zisk je istým znakom toho, že oni nie sú skutocne oddaní tomu najvyššiemu cielu ci dokonca že oni vôbec nepochopili celkový obraz. Múdrost tak ako ju opisujú Príslovia je pravdepodobne najnepochopenejšie slovo všetkých cias ale nadobúda sa prostredníctvom porozumenia len jedného veci, tou byjúc ludstvo. Problémy sveta ležia tu v tom, že Vy ste zvolili Vašich vodcov s obozretnostou (falošná múdrost) pre nedostatok skutocného porozumenia toho slova.

Je teda mojou morálnou povinnostou adresovat tento problém na najvyššej úrovni v súlade s Prísloviami. V Biblii by to bolo opísané ako boj medzi Bohom (múdrost) a Satanom/Illuminati (obozretnostou/vypocítavostou), a Vám bolo povedané, kto nakoniec vyhrá ten boj. Problém však je, že už po storocia bolo ludstvo za úcelom ucené nesprávne ponatie/vnímanie Boha. Toto majstrovsky predviedol Satan, a ten Satan nie je nik iný ako Rímsko-Katolícka Cirkev, stvoritel náboženstva ako ho Vy dnes poznáte. Súdny proces proti Pápežovi za zlociny spáchané na ludstve založený na Prísloviach 1: 7 sa dal do pohybu. Teraz je potrebné, aby si každá osoba uvedomila svojho Boha a verila tomu, co Vám Biblia povedala.

Nový blog bol zavedený na ADD CURRENT BLOG ADDRESS (slovenský preklad stránky) a caká na poslednú konzultáciu/ poradu s advokátmi. Oznámenie o zámere tam bude zverejnené v krátkej dobe. (Ja radostne oznamujem toto: RIMSKO- KATOLICKA CIRKEV JE OFICIALNE ILEGALNA INSTITUCIA; moja kauza je ukoncená!)

Teraz už treba prejst len jeden level/ stupen.

André M. Slade

BlueInk recenzia knihy Where to from Here (Kam Odtialto)
NASA WAR DOCUMENT vs HUMANITY FOUND ON NASA SITE.

Táto správa bola pôvodne odoslaná 19/1/2013

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s