16. Proces zmeny!

Ak by potencionálny svetový vodca mal takýto úvodny prejav, podporili by ste ho?

Ryby, najtemnejšie obdobie vývojového cyklu Vášho druhu sa skoncili, a Vy sa ocitáte na križovatke. Pocas tohto úžasného prechodu sa naskytá príležitost vykonat drastické/ zásadné zmeny súcasného modelu/ formy. Z toho co viete o súcasnom systéme a co ste s ním zažili za posledných dve tisíc rokov vidíte, že tento systém nedokázal nic iné ako to, že je nevhodný.
Vo Vašej súcasnej ilúzií / podvode je korupcia hojná, demokracia mrtva a vacšinou psychopati, sociopati riadia politické systémy. Chamtivost pohána vacšinu z Vás a náboženstvá do Vás vštepujú strach a falošné nádeje. Vacšina Ludstva vzala na seba túto tažobu ako verní následovníci velmi prefíkaného systému otroctva a falošnej slobody, a to až tak, že si nedokážete predstavit odlišný spôsob bytia, systém, ktorý ludstvo nezotrocuje, ale naopak mu vyhovuje / doplna ho. Neexistuje žiaden univerzálny zákon alebo pravidlo, ktoré hovorí, že ludstvo musí platit za svoje právo byt nažive. Vy všetci ste clenmi tejto planéty a máte právo na úplny mier/ pokoj a právo slobodne sa túlat touto planétou ako jej najvyspelejší zvierací druh. Neexistuje žiaden prírodny zákon alebo pravidlo, ktoré hovorí o tom, že musíte platit za Zem, kedže Matka Zem ci dokonca ani jej cast nepatrí nikomu. Nie je treba ani platit dlhy / taxácia a/ alebo penažný systém, ako ho poznáte v súcasnosti, na rozdiel od všeobecného presvedcenia.

Na to, aby ste priniesli nový systém, musíte stát pokope s jediným kolektívnym vedomím.
Recept na toto bude musiet byt založený na knihe Príslovia, ktorá bola velmi konkrétne napísaná pre túto dobu/ teraz. Na zaciatok musia byt odstránené a zrušené všetky vlády pretože smerujete k svetovej “rase” / druhu riadenej múdrostou. Hranice musia byt odstránené, pretože boli vacšinou následkom konfliktu a vojny. Korporácie/ spolocnosti/ firmy a priemysel vyrábajúci a spracujúci potravinové druhy za prvým výrobným procesom musia byt bud zatvorené alebo prebudované aby boli zosúladené s celkovým dobrom ludstva. Rafinovaný (zo Starofrancúzskeho fin: koniec, hranica, smrt) alkohol je jedným z nich. Látky ako Glutamát a Aspartám musia byt zakázané. Geneticky Modifikované/ Upravené pestovanie musí byt zastavené, a všetky semená odstránené zo systému za úcelom zbavenia sa kríženeckého opelovania tých génov.
Váš penažný systém je v súcasnosti na prospech len štyrom percentám svetového obyvatelstva. Tento systém bude musiet byt nahradený systémom, ktorý je riadený prevažne verejnostou/ spolocnostou podla toho, aká je hodnota jednotlivca v spolocnosti. 100% dan zo smrti musí byt privedená do systému za úcelom odstránenia “elity”. Federálna Banka a všetky jej ekvivalenty/ “rovné” budú zatvorené a všetky pocítacovo vytvorené ciastky predstavujúce menu budú zmazané, tak ako budú zmazané všetky nelegálne informácie. Všetky tajné dokumenty a artefakty / remeselné výrobky budú okamžite vydané. Všetky dlhy budú zabudnuté a všetky prebiehajúce obchody so zbraniami budú okamžite zastavené, a výrobcovia zastavia výrobu. Televízia bude len náucný a zábavný nástroj, už viac žiadne reklamy! Už viac nikde žiadne reklamy na alkohol, tak ako to je dnes s cigaretami. Ak si doprajete Vy, nie je potrebné, aby ste to tlacili dolu krkom Vašim detom.

Hospodárenie s Konope a jeho právoplatné miesto v spolocnosti musí byt obnovené, a to zahrna všetky jeho výhody.

Len odtial môžete zacat staviat Ubuntu budúcnost, ktorá zahrna každú jednu osobu na Matke Zemi. Len odtial môžete ako svetová “rasa” byt vyrovnaní s tým, ako odtial vpred vediete svoje podnikanie. Potom ste zodpovední za volby, ktoré robíte tentokrát s múdrostou.

Nové postavy vedenia musia byt zvolené kvôli ich múdrosti vztahujúcej sa k Ludstvu a Matke Zem. Potom ludstvo musí samo zodpovedat za svoj rast obyvatelstva, ktorý znižuje Vaše zdroje. Potom ste zodpovední za svoj vlastný osud. Nikto nemá právo kritizovat to, pretože žijete slobodne v rámci Božského Zákona.

Najneštastnejšia vec ohladom tohto konceptu/ ponímanie je, že to zraní najviac tam, kde je velká chamtivost. Ale naštastie, to je sú štyri percentá ludtsva. Pre zvyšok sa to velmi rýchlo ustáli do blaha. Zamyslite sa nad tým, všetky systémy sú už na svojom mieste a vy ich už používate; môže to chciet trochu doladenia. Všetko, co je treba, je aby ste sa postavili pokope proti tejto Rímskej šlachte, ktorá bola tak dlho Vašim diktátorom; je to také jednoduché. Oni sa držia toho, co majú zubami-nohami. To je den, kedy si vezmeme spat oboje, Matku Zem a Našu slobodu; všetko ostatné zapadne na svoje miesto.

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 13/12/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s