18. Rakovina a jej Genezis

Ako nedostat túto obávanú chorobu, ktorá ovplyvnuje tolké životy

Ja som sa rozhodol zacat od Kaina a Abela, pretože presne tam sa teraz nachádzate. Rajska Záhrada, naše ihrisko, Matka Zem je domovom tolkej rozmanitosti. My ako ludstvo sme bohovia toho, co sme tu a teraz vytvorili. Vsetko co sme doteraz vymysleli nás doviedlo do súcasnej 3-Dimenzionalnej ilúzie. Tento klam je zalozený na hypnotickom stave bytia; hypnotizérom je penažná mena a náboženstvo. Túžba byt bohom tejto ilúzie prevrátila tento svet hore nohami. Modlenie sa k Bohu by bolo uprednostnené financnou cestou, pretože to je rýchle a jednoduche. Pravda je, že Boh ku ktorému sa modlíte s tým nemá nic spolocné.

Som si istý, že vacšina ludí na tejto planéte pozná podobenstvo o Kainovi a Abelovi. V skratke: Abel bol pastier oviec a Kain pestoval zeleninu. My žijeme v prostredí, v ktorom kyselina je najvacším zabijakom. Rakovina, ako všetky iné choroby, rastie len v kyslom prostredí, a vy ocividne nemáte potuchy co s tým robit. Som si istý, že táto obávaná choroba urcitým sposobom ovplyvnila každého jedného z vás. Vaša dôvera v lekárensky priemysel je maximálna a oni pracuju na probléme no nenachádzaju žiadne chemické riešenia. Na to je však odpoved: je napisaná v Biblii.

Ako moderná ludská rasa, Vy jete obrovské množstvá masa. Tu zacína problém s kyselinou. Vaša túžba po mase je taká velká, že máte zvieracie továrne. Okrem skutocnosti, že sú mimo svojho prírodného stravovacieho vzoru, co ich ochudobnuje o niektoré stopové prvky, ktoré Vy potrebujeme tiež, Vy máte na ich konzumáciu kyslú reakciu. Pozrite sa na jedálny lístok niekoho s dnou/lámkou. Som si istý, že nájdete maso ako velikánsku cast ak nie ako jedinú. Z priemerného veku, akého sa ludstvo dnešné dni dožíva je tiež ocividné, že tam je problém, nehovoriac o tom, že už nikdy nepocujete, že ludia zomierajú prirodzenou smrtou.

My, bohovia nasej doby sme vyhnali Kaina pretože sa nedržíme zelenej diéty. Pozrite, co vysoká kyslost robí vo vašom tele: steny cervených krviniek makknú z bytia v kyslom prostredí; toto spôsobuje, že sa lepia jedna na druhú, vytvárajuc vlákna ci retazce, známe ako agregácia erytrocytov. Bunky v týchto retazcoch strácaju 90% ich schopnosti prenásat kyslík. Cím vacšia kyselina, tím viac sa retazce zacnú lepit dokopy, robiac z Vašej krvi krvnú zrazeninu. Prvým problémom s týmto je, že Vase srdce má teraz problém cerpat to ; hovorí Vám nieco srdcový infarkt? Další problém je, že Vy máte v tele okolo 9600km kapilár. Oni sú tie najmenšie kanály, ktorými cervené krvinky môžu a musia prejst. Váš mozog a koža dostávaju ich prídel kyslíku cez ne. Ak tam krv nemože tiect, tieto oblasti odumrú: normálne to zacína na najvzdialenejšom bode: ruky a nohy. Telo automaticky do konca ochráni životne doležité orgány ako prioritu . Mrtve bunky sa stávaju potravou pre rakovinu a dalšie iné choroby pretože homeostáza tela nefunguje správne (oxytocín). Hovoria Vám, že v ozónovej vrstve je diera a že to má za dôsledok, že sa vážne spalujete na Slnku. Ja si s tým však dovoIím nesúhlasit. Vaša koža nie je schopná vstrebat vitamín D, ktorý Nám Slnko dáva v dôsledku slabého krvného obehu na tom mieste. To tiež ústi do predcasnej smrti ( ups, teraz som prezradil moje tajomstvo).

Veci, ktoré sposobujú vysokú kyslost su nasledovné: maso, cukor, alkohol, akékolvek spracované a GMO (Geneticky Modifikované) jedlá (biela múka a kukurica kukurica), fast food, biely chlieb a vacsina z bublinkových nápojov. Dozvedel som sa, že tiež dokonca bublinková voda má velmi nízke pH v porovnaní s dobrou cerstvou vodou s pH 8 – 9. Toto by malo tiež byt zobrazené na flaškovej vode. Ak pijete kyslú vodu, kde je pointa?

Ak by sa Kain vrátil spat do našej záhrady a Abel je vyhnaný, co možeme ocakávat? Po prvé, ak zacnete jest hlavne surové jedlá ako sú šaláty ci ovocie a obmedzíte príjem jedla s nízkym pH, Vaše cervené krvinky sa oddelia, dávajuc Vášmu telu viac kyslíka. Pomôcka, ktorú používam ja je vyhnút sa všetkému co je po prvom výrobnom procese. V skutocnosti, pohár ci dva cerveného vína v noci velmi neovplyvní moje pH. Zelené jedlo zvýši Vaše pH, tým znižuje kyselinu. Zožente si litmusový papier a pravidelne kontrolujte Vaše pH ako prvú vec ráno so slinou. Ak je dole, jednoducho zistite aké spracované jedlo bolo prítomné Váš predchádzajuci den a obmedzte ho alebo sa mu úplne vyhnite. Dnešné dni, poznám moje male zlá, a Vy spoznáte Vaše v krátkom case tiež.

Ako ste si mohli ci nemuseli všimnút, musíte sa pohybovat spat na zaciatok. Informácie koncia tam pretože táto ilúzia, v ktorej teraz žijete bola výsledkom Vás chutnajúc zakázané ovocie. Na Zaciatku, si nebolo cím lámat hlavu pretože svet bol bez obmedzení, tak ako to bude znovu.

“Hľa, clovek sa stal ako jeden z nás, pozná dobro a zlo.”  Genezis 3: 22

Teraz je cas na zmenu, na nápravu chýb voci Vám samým. Naštastie je to všetko o volbe. My sme svoj vlastný Boh!

André M. Slade

Ku kyslosti organizmu tiež velmi význacne prispieva stres; v skutocnosti je to tým najvacsim kyselinotvorcom. Mysel a telo musia byt v rovnováhe. André toto napísal ako to napísal v tej chvíli na jeho ceste: ja som nic nezmenila, no to neznamená, že sa nic nezmenilo v jeho vnímaní. Informácií je velmi vela, a preto sme spolu všetko doležité zrozumitelne spracovali do knihy Where to from Here: Cognition, na ktorej sme pracovali odkedy som prisla do Južnej Afriky. Okrem iného, táto kniha vysvetluje všetko co potrebujete teraz vediet: od vysvetlenia Kto je Boh do Co sa stane v nasledujúcich mesiacoch s planétou Zem a s Vami ci ako ste sa ocitli na tejto planéte.

Ked s niecím nesúhlasím alebo nieco doležité sa zmenilo a je dôležité, aby ste to vedeli, napíšem Vám to na koniec príspevku. Toto slúži ako dokumentácia Andrého cesty, a preto jej obsah zostane nedotknutý.

Katarína Križáni

Táto práva bola pôvodne publikovaná 22/10/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s