25. Svet Dnes

Doktrína/nemenné ucenie (Odvodeniny prislúchajúce ludstvu: doktor/ucitel, doktrinár, dokument, indoktrinácia/všetpovanie): Téma ktorá sa nikdy nerozoberá napriek tomu, že Vás sprevádza na každom kroku. Vy ich jednoducho nespochybnujete pretože im veríte. Je tomu tak pretože od úplneho zaciatku Vašich žvotov ste priúcaní systému. Ak ochoriete, idete k doktorovi. Ak je Vaša duša/mysel chorá, idete bud do kostola alebo k psychológovi.

Všetko toto sú doktríny pretože sú zamerané iba na ludstvo. Vy sa môžete stat doktorom len ked študujete aby ste sa ním stali. Pocas Vašich štúdií ste naucení všetko, co sa o tom predmete ludstvo naucilo. Za posledných 300 rokov ste dosiahli náhly nárast inteligencie, pocínajúc Renesanciou a následovne Francúzskou Revolúciou. Informácie o, ktoré sa “Elita” pocas tohto obdobia podelila mali zopár dôsledkov z obchodného hladiska. Ako sa ludstvo rozrástlo, systém sa vytvaroval do toho, cím je dnes. Casom títo takzvaní doktori sformovali názory, ktoré utvorili osnovy, v ktorých je vela informácií. Lekársky titul si dozaista zaslúži rešpekt každého.

Je tu však problém: pocas posledných 300 rokov si ludstvo osvojilo niekolko velmi zlých návykov, dôsledok penažného systému pohánaného úrokom. Volne dostupné peniaze Vás zoznámili so SuperEgom. Ego/ja žije v mysli a premáha vnútorné ja do podriadenia sa. V dôsledku toho je telo zanedbané kvôli slepej viere v to, co sa tam hore odohráva. Knaz Vám odpustí Vaše hriechy a doktor Vás napraví. Utvoril sa lekársky priemysel, založený na ludských závislostiach a zlom jedle. Ako ste sa stali choršími, oni vyvinuli viac liekov, a oni v nich veria. Tak sa z toho stal kolobeh, ktorý jednoducho stále pokracuje, siahajúc dokonca do GMO.

Velká menšina si nájde cas aby na to prišla a prerušila toto opakovanie. Pointa je, že znalosti tu zhromaždené sú založené na postupne chorlavejúcom ludstve. Vy ste k tomu navyše pridali stres a znecistenie. Všetky lekárske poznatky sú založené na dolupáde Ludského druhu. Pôvodný dizajn/plán ludského génomu (kompletná sada genetickej informácie pre ľudí: Homo sapiens sapiens) sa jednoducho stratil, takže Vy nemáte potuchy aký bol. Jediný návod ako sa dostat naspat tam, ktorý máte je Biblia, ale má to hácik.

Pocas posledných 300 rokov náboženské Ego tiež narástlo skoro tým istým spôsobom ako lekárske ego. Vy si musíte vážit Božieho muža, nie je tak? Nejde o to, ci má pravdu alebo nie; jednoducho verte a nepýtajte sa otázky ohladne vecí, ktoré nemôžete pochopit, nieco co si Rímania o ludstve uvedomili velmi dávno. Ak liecba/lieky nezabije Vaše telo, tak aspon cirkev má Vašu oddanú dušu.

Tak ci tak ste zotrocení. Tí, ktorí sa odvrátili od náboženstva sú trpkí voci tej jedinej veci, ktorá ich má viest, Biblii. No zdá sa trochu nefér, že zásah náboženskej indoktrinácie/náuky mohol skutocne zbytocne odsúdit dobré duše, no zase raz, všetko je o volbe. Tam kde je v akomkolvek druhu ucenia/náuky manipulácia, tam je zotrocenie. Vaše stabilné stúpanie inteligencie pocas posledných 6,000 rokov bolo dôsledkom Zeme pohybujúcej sa do energetických vibrácií s vyššou intenzitou tým, že sa približuje k rovníkovej plošine Slnka.

“Upustenie” je nieco co pocujete hovorit mnohých ludí, no ja som presvedcený, že velmi málo z nich skutocne týmto slovám rozumie. Upustenie je upustenie, a v náboženských kruhoch by to bolo to isté ako byt znovuzrodeným! Dozaista by ste v urcitom okamihu poculi tento výraz. Znamenalo by to, že uvolníte všetky svoje okovy, ktoré ste boli naucení a ktoré ste do tej chvíle zažili. Znovuzrodíte sa do nového sveta, ale nic si so sebou nemôžete vziat. Tiež to znamená, že nemôžete prijat žiadne nové odinakial. Upustíte všetko a zacnete od nuly, ako keby ste sa práve narodili. Po celý cas pocúvam o Krestanoch, ktorí sa znovuzrodili, ale znovuzrodit sa do tej istej doktríny/náuky je neobjektívne. Musíte mat odstup a vidiet za medze toho, co ste boli naucení vo Vašom náboženstve a povolaní.

Odtial vpred si vezmete len svoju pút, Vášho skutocného seba. Ak na Vás Biblia spravila dojem, mal by to byt dojem lásky. Potom nemôžete mat žiadne dalšie negatívne vplyvy navyše pretože ste si sami odpustili každú udalost, ktorá z Vášho života spravila utrpenie/biedu. Upustenie je zaciatok milovania svojho tela a duše rovnocenne.

Další spôsob ako sa pozerat na tento koncept/ ponímanie je vrátit sa spat do bodu vo Vašom živote, ked ste boli úplne nevinní a štastní. Vaše detstvo, predtým ako ste boli skazení všetkými spolocenskými vplyvmi (z Latinského influentem: prúdit do/vlievat do). Obdobie Vášho života ked ste boli cistí/nepoškvrnení; úžasné na tom je, že Vy už máte tento zážitok; proste sa tam vrátte. Ak je tam blokáda, potom to je miesto odkial si zacnete odpúštat. Ked zacnete prestavbu s cistým štítom, môžete vytvorit kým ste pôvodne mali byt. Vaše skutocné ja, Vaša božská jedinecnost! Vtedy nastane Nepoškvrnené Pocatie, v úplnej cistote.

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 8/11/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s