33. TLACOVÁ SPRÁVA

Autor André M. Slade uvádza Where to from Here, Cognition

Knihu Zjavenia 10 a Prírucku Nového Královstva

Južná Afrika – “Where To From Here, Cognition” (vydavatel: Xlibris UK) od Andrého M. Slade a Kataríny Križáni je posledné tretie vydanie, v ktorom autori odhalujú tajomstvo Boha a detaily Stvorenia. Tato silná kompilácia celoživotného “do korena”výskumu  predstavená v tejto knihe bola odvodená z vedy, archeológie, zdravia, okultných vied, náboženstiev, Bibliológie, histórie, mytológie, astronómie a archeoastronómie.

Autori berú citatelov na emocionálnu jazdu horskou dráhou logiky a faktu, zmiešanú do upútavej koláže hrôzostrašných, dych berúcich odhalení. Medzi mnoho dalšími, tiež uvádza na pravú mieru všetko ohladne heliocentrizmu.

“Where To From Here, Cognition” dokazuje, že Boh, Enki, Narayana, Alah, Ježiš, Horus, Poseidon, Král Dávid a YAHSHUAH sú jedna a tá istá osoba, ktorej identita je odkrytá. Toto sú klúce do Nového Královstva a opozícia Nového Svetového Poriadku.

Autori zarucujú: “Práca predstavená tu je nielen úhladná, je tiež pravdivá a presná s dôrazom na etymológiu. Táto kniha bola vynikajúco overená medzinárodne oceneným géniom.”

Copyright © 2014 by André M. Slade & Katarína Križáni.

Library of Congress Control Number: 2014917618

ISBN:  Tvrdá vazba       978-1-4990-9012-3

Makká vazba     978-1-4990-9010-9

E-kniha              978-14-990-9011-6

O Autoroch:

Narodený v Južnej Afrike dna 6/6/1962, vychovaný vo Windhoeku, Namíbia, André M. Slade ukoncil školskú dochadzku na Strednej Technickej Skole v roku 1981. On pokracoval ukoncenim svojej povinnej Vojenskej Sluzby ako Desiatnik v roku 1983, nasledovne na to sa vrátil do svojej rodnej krajiny. On potom študoval elektroniku a stal sa a pracujúcim technikom so špecializáciou na laserovú elektroniku. Po tom co v roku 1995 opustil svet elektroniky, on zacal firmu v oblasti mechanickeho dizajnu, prototypu a výroby. André sa vzdal firemného sveta aby sa po jeho 45ke mohol presunút na Slonie Pobrežie Južnej Afriky. V roku 2001 dosiahol the SABS Design Award for mechanical design excellence (ocenenie za dokonalost mechanického prevedenia). Slade bol tiež ocenený Wildlife Photographic Award for underwater photography (Ocenenie za Fotografiu Zivota vo Volnej Prírode za podmorskú fotografiu) v roku 1993. On má obrovsku vášen k oceánu, prírode a ludom.

Spoluautorka narodená na Slovensku dna 31/3/1989, vychovaná v Bratislave, Katarína Križáni vyucená na Akadémií Animácie v odvetví graficky dizajn. Ona je medzinárodne ocenená zlatým certifikátom Genius Logicus, umiestnenie 33. Ona je multi-talentovaná, mimoriadna maliarka, objavovatelka, cestovatelka, milovnícka prírody a bojovnícka pravdy, medzi inými.

Objednajte si svoju kópiu z Xlibris kníhkupectva

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s