17. Vaše prekliatie: Menštruácia

Co Váš doktor nechce aby ste vedeli

“A žene on povedal, ja velkolepo znásobim tvoj smútok a tvoje pocatie; v ziali prinesies na svet deti; a tvoja túžba musí byt po tvojom mužovi, a on nad tebou bude vládnut.” Genezis ( Oxfordský preklad- pôvod. Odvodeniny vztahujúce sa k ludsvtu: gene/gén, genetics/genetika, genocide/genocída, genius/génius, genital/genitálny, generous/velkorysý ale pôvodný význam vznešeného rodu, genial/geniálny) 3:16

Moja teória o ovocí zo stromu múdrosti:

Had povedal: “Ak zjete z tohto stromu, vaše oci sa otvoria, a vy budete ako bohovia.”

V tomto prípade, Had, ako ho možete vidiet na lekárenskom znaku, znázornuje DNA mriežku. Súcasny lekárensky znak bol v obehu po tisíce rokov. Asklepiova tyc/žezlo má pôvod u boha Asklepia, božvstva spájaného s liecením a lekárenským umením v Gréckej mytológii. Asklepiove atribúty, had a žezlo, niekedy znázornené v “dávnych casoch” samostatne, sú skombinované do tohto symbolu.
Najslávnejsi chrám Asklepia sa nachádzal v Epidaure (odvodeniny vztahujúce sa k ludsvtu: epicure/epikurejec ci pôžitkár, epidermis/vrchná vrstva kože, epidemic/epidémia, epidural/mimotelesové, epilepsy/epilepsia a episcopal/biskupský … ) na severo-východnom Peloponéze. Další slávny liecebný chrám (alebo asklepieton) sa nachádzal na ostrove Kos, kde Hippokrates (Odvodeniny vztahujúce sa k ludstvu: hippie, hypocrite/pokrytec, hypochondriac/hypochonder), legendárny “otec medicíny”, mohol zacat svoju kariéru (poculi ste o Hippokratovej prísahe?).

Bohovia v množnom císle opísaní hadom sú ludia, ktorými sa Vy v dnešnej dobe snažíte byt. Bohovia bohatstva a vlastníctva alebo Vaše idoly, Vaše sebecké túžby.

Zakázanym ovocím sú alkohol a lieky (chemické drogy) (kyselina). Dve nevyhnutelnosti, pre ktoré dnes svet pracuje sú: zdravotná pomoc a nieco na pitie. Najvacším ludským pohonom je dnes bohatstvo, ale na najprimitívnejšom stupni prežitia má alkohol pre mnohých prednost. Ak mi hovoríte, že mnoho chudobných ludí nepije, tak sa potom pozrite na jedlo co jedia; tam nájdete obrovské koncentrácie tých najhorsích konzervacných prostriedkov aké ludstvo pozná: aspartám a glutamát. Oni nemajú žiadnu možnost, pretože to je lacné a pohodlné; nehnije to. (Zdravotne následky konzumovania tychto látok sú opisané v prepracovanej knihe Where to from Here, Cognition).

Vzrast svetového obyvatelstva je dôkazom tohto prekliatia ženy. Na svete je tolko slobodných mamiciek ktoré bojujú o prežitie, lebo zodpovedný muž nie je vôbec prítomný alebo je len ciastocne. Toto je viac viditelné, ked sa zacína osobne zanedbávanie sa. Tieto ženy, v mojom skromnom názore, vacsinou cakajú kým do ich života príde Pán Správny. Zdá sa, že vždy hladajú toho muža ktorý ich spraví stastnými. Muži, na druhej strane, len reaguju na feromóny, ktoré ona vypústa a túžbu; prekliatie preberá vedenie. Dôkaz, že alkohol pomaly zabíja Vašu dušu/mysel sa nachádza vo Vašich vyvinutých chorobách a predcasnej smrti v dôsledku Vášho oddávania sa. Dôkaz, že spracované jedlo a moderné lieky majú negatívny úcinok na ludské telo Vám bol hádzaný pred oci po desatrocia, no ich zneužívanie rastie znepokojivou rýchlostou, hádam v dôsledku vzrastajúcej nevedomosti. Cinitele ako sú tieto zviazujú Bibliu s tým cím ludstvo práve prechádza bez tiena pochybnosti, dokazujúc, že táto kniha bola napísaná pre TERAZ.

Dalsí bod záujmu, ktorý prišiel do pozornosti za uplynulé roky je, že žena , zdá sa, nemá vôbec rada ten cas v mesiaci, a to ide ruka s rukou so zlými náladami. Ja som našiel tento úžasny clánok na stránke dole; naozaj stojí za precítanie. Jediné co viete spredtým ako Eva zjedla zakázane ovocie je, že ludia boli nahí a nehanbili sa za to. Vtedy boli cistí a nepoznali proces; preco bolo také dôležité pre Boha, aby takí zostali? Nepoznáte žiaden iný spôsob tohto cyklu, a nikdy sa na to nespytujete.

http://www.moonsong.com.au/spiritualmenstruation.html

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 19/10/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s