19. Zem a Vek (Odysea planéty Zem)

Vysvetlím Vám to trošku podrobnejšie:

Earth_combo

Ludstvo v súcasnosti verí (z dôvodov, ktoré sú vysvetlené na dalšom blogu), že Zem obieha okolo Slnka raz do roka a zároven sa otáca okolo vlastnej osi raz za 24 hodín. Z toho môžete vypocitat následovne:
Len otacanie Zeme samo o sebe dava rychlost na povrchu o velkosti 1000 mil (1600km) za hodinu na rovniku. Rychlost Zeme v dosledku jej obehu okolo Slnka je 66600 mil za hodinu. Toto je 30 krat rychlejsie ako naboj vystreleny z pusky. Pocas priemerneho ludskeho zivota 70 rokov precestujeme  41 miliard mil. Kým precítate túto stránku, máte precestovaných viac ako 1000 míl! Celková rýchlost našej galaxie je 1.1 milionov míl za hodinu.

Co sa týka Heliocentrizmu, ten je v podstate správny, no jeho popis nie je kompletný. V dôsledku toho je predošlý výpocet nesprávny. Nikola Tesla si to uvedomil a vedel, že tento poznatok by bol nebezpecný, no velmi mocný. Numerológia vzdialenosti Zeme od Slnka pocas odslnia (aphelion) a príslnia (perihelion) a fakt, že sme 3. planétou sa rovná 369.

Hipparchus, vdaka Ti, výborná práca za vyznamenanie v roku 147 pnl za vytýcenie bodu konca dalšieho 30 stupnového úseku, veku Rýb (Age of Pisces).

Zvyšku ludstva za to, že jednoducho verilo: tu sa to všetko pokazilo; konieckoncom, Tesla hovoril to isté: My neobiehame okolo Slnka tak, ako sa všeobecne domnieva, no lepšie povedané, my obiehame súcasne so Slnkom no pomalšie.

Problém avšak je, že astronómovia neberú do úvahy otácanie Slnka okolo jeho osi a magnetizmus jeho rovníkovej plošiny; nezabúdajte, že Tesla vynašiel indukcný motor. On spomedzi všetkých pochopil magnetizmus. Ak by sme obiehali okolo Slnka ako sa domnieva, videli by ste to, co je za Slnkom 6 mesiacov do roka a nie skoro tú istú oblohu každú noc. Náš hviezdny obraz sa posunie každý Vek o 30 stupnov. To znamená, že obiehame spolu so Slnkom, no tocíme sa v opacnom smere v našej vlastnej dráhe, tak ako takmer všetko v Mliecnej Dráhe, ako kinetický prevod. Rovníkova velocita (hmotnost telesa a jej rýchlost) je 90 stupnov východne na poludnie (ak stojís na rovníku ked slnko svieti priamo na Tvoju hlavu a Tvoj tien je priamo pod Tebou, ak sa otocis na vychod, budeš celit smeru, ktorým cestujeme okolo Slnka v našej prvotnej dráhe).

Okrem toho sa Zem kotúla okolo svojej pôvodnej dráhy okolo Slnka, ktorého bola kedysi súcastou. Prejde 25,920 pozemských rokov, kým obehneme okolo Slnka a robíme to pospiatocky. Sme tahaní okolo Slnka v smere jeho otácania, tociac sa smerom od neho takpovediac presne ako magnetická prevodovka. Nikto v skutocnosti ešte nevie, co sa nachádza za Slnkom! Fakt, že smer jeho rotácie je opacný ako náš vytvára klamný dojem, že okolo neho vo velkej rýchlosti obiehame.

Pocas tejto pute, kvôli nášmu bodu zrodenia pod 8 stupnovým uhlom k jeho rovníkovej plošine, prechádzame jeho rovníkovou energiou dvakrát pocas tzv. Velkolepého Roku. Pretože Zem má nejaké Jeho Zlato a kovy, sme držaní nablízku v dráhe, v Jeho magnetizme. V súcasnosti sa Matka Zem vinie v spirále okolo svojej pôvodnej dráhy smerom od Slnka a k Slnku, od odslnia k prislniu. Výsledna elipsa má priemer 2.5 miliona kilometrov a bola výsledkom zrážky s kométou pred cca 6000 rokmi. Ked táto kométa dopadla na Zem, vytvorila malé kolísanie Zeme; to sa geometricky severný pol vykolajil z magnetického severného pólu, a teraz sa snaží dostat spat na svoje miesto.

(Pridane 26/10/13) V nedávnom rozhovore mi Geolog povedal, že teória sa udrží, ak dokážem zmenšit mnozstvo casu z 12,960 na asi 11,000- 10,000 rokov dozadu.
A toto je na co som prisiel:

Náraz kométy zrýchlil naše otácky z 290 na 365.25. Uhlíkove datovanie je v podstate meranie úbytku Uhlíka 14 pocas casového úseku. Cas, za ktorý Zem precestuje na svojej dráhe od zaciatku Veku Leva do konca Veku Rýb je konštanta. Nemení sa. Co Zem robí s otáckami nemá nic spolocné so vzdialenostou, ktorú precestuje vo Vesmíre, takže vystavenie sa elementom je tiež konštanta. Percento zvýšenia v otáckach je 20.6%. To nám dáva pôvodný casový úsek 5145 rokov predtým, ako Nás zasiahla kométa, ktorý sa zmenil na 6480 rokov po kométe, no vystavenie je stále to isté.
Vaši predchodcovia matematicky pomenovali 12 úsekov našej dráhy, z ktorých každý má 30 stupnov, ako Veky, velmi podobne ako ste zvyknutí u 24 hodinového dna. Každý Vek trvá 2160 rokov. Ked sa dostaneme na koniec Veku Panny/zaciatok Veku Leva, zase raz prejdeme rovníkovou plošinou Slnka a Zem sa nakloní do novej pozície, ktorá môže byt naozaj hocikde. Predošlá pozícia bola Stonehenge vo Velkej Britanii.

Velká Británia bola prvý krát osídlení Vikingami asi pred 10 000 rokmi.

To by znamenalo, že  Velká Británia sa stala obyvatelnou len po tom, co sa lad, ktorý ju pokryval, roztopil.  Svetová populácia alebo skôr tí, co prežili, bola ešte stále velmi malá, no v tom case sa šírili z Európy.

Matka Zem sa riadi týmto vzorom bez pochybenia a my robíme tie isteéveci v urcitom Veku v každom Velkolepom Roku, Vek Ryb byjúc najhorším z Nášho Velkolepého vývoja.

Odhaduje sa, že anatomicky správni ludia sa objavili len pred 250 000- 100 000 rokmi, na základe skutocnosti, že velkost Nášho mozgu sa zvacsila zo 700gramov na 1.4 kilogramu z nejakého neznámeho dôvodu, avšak nie celkom ako výsledok evolúcie. Z toho co, zdá sa, bolo vyvodené z geologických výskumov, Zem mala prinajmenšom 5 masovych destrukcii v nedavnej dobe. Ak je toto naozaj pravda, znamenalo by to, ze my sme asi 142560 (25920 x 5 + 12 960 do dnesnej doby) rokov stari. A toto bol nas siesty Vek Ryb.

Jeden okruh Zemskeho cyklu znamy ako Velkolepy Rok, kmita cez rovnikovu plosinu Slnka, prechadajuc nou kazdych 12960 rokov. Dvakrat do Velkolepeho Roka prejdeme rovnikovou plosinou Slnka, pricom sa nase poly prevratia. To sa udeje v najblizsej dobe. Vase kompasy teraz budu ukazovat na Juh. Ak by sme obiehali okolo Slnka raz do roka, nasa polarita by sa menila dvakrát do roka. Matka Zem ma tiež kolísanie o 23.5 stupnov, ktoré je dalším následkom zrážky s kométou na rozhraní Vekov Blíženci/Býk.

Geometrický severný bod bol tiež naším magnetickým pólom, tak ako bol nastavený na zaciatku Leva ci prvého Veku od masovej deštrukcie – Velkej Potopy, ak chcete. Teraz vstupujeme do bodu, ktorý je presne 180 stupnov oproti tej katastrofickej udalosti a chystáme sa znovu prejst Slnecným rovníkom do opacnej polarity. Smerujeme, ci lepsie povedané, sme pritahovaní ako magnet, kde Náš severný pól ide do jeho prítažlivej polarity. Len co sa dostaneme dostatocne hlboko do tohto pola, budeme musiet zmenit nasu polaritu a kolísanie sa zmenší ci úplne zmizne.

Za posledných 100 000+ rokov ludstvo zaznamenalo tieto udalosti, ktoré takmer úplne znicia život, ako ho poznáte. Tiež si uvedomilo, že Naše orbitálne kmitanie má závažný efekt na vývoj ludstva do vyššieho vedomia a že my zostaneme zaseknutí v 3-dimenzionalnom svete kvôli jeho každodenným radostiam a náukam/indoktrinácií.

Veky sluzia ako ukazovatele urcitych udalosti a Vek Rýb bol rozsiahle opisaný, ale svedectvo je bud znicené pocas tohto hromadného znicenia alebo nesprávne vysvetlené ci jednoducho nepochopené. Nasi predkovia nas ale nechali s dostatkom dokazov, ktore nam dlho zmiatali hlavy. K tomuto sa vztahuje Biblia ked hovori: “Co je bolo a co bolo bude.”  Po Veku Ryb sa staneme velmi vyspelymi a pocas tohto veku sme zmapovali cyklus v predoslych Velkolepych Rokoch. Skaza, ktorej ako ludska rasa celime je Vsemohuca a my sme len na zaciatku nasej puti.
Rozoberme si to trosku: cesta, ktorou ideme sa opakuje a my prechadzame podobnymi vzormi pocas urciteho Veku kazdeho Velkolepeho roku, ktorym sme presli od nasho pociatku. Je zaznamenane, ze pocas Veku Ryb prechadzame stadiom pozemskeho vlastnictva, zavislosti na cukre a nabozenstva. Znama zona pohodlia.
earth-orbit.png

Od 21/12/12 sa poberieme dvoma velmi odlisnymi cestami.

Prva je ta sucasna, ako ju teraz pozname, zalozena na technologii, ktora sa stane extremne vyspelou. Preprava, napriklad, tak ako ju dnes poznate uplne odpadne a stane sa muzejnymi kuskami najneskor v priebehu 15 rokov.

Druha je dosledkom prebudzania sa, ktore sa v sucasnosti odohrava. Toto prebudenie nas privedie k dokonceniu nasho vyvoja a naplneniu nasho osudu. Osudu nadradenych cicavcov tejto planety. Budeme uplne v kontakte s nasimi siestimi zmyslami, ktorymi sme boli obdareni. Staneme sa mocnymi multi-dimenzionalnymi bytostami schopnymi dlhsieho zivota a vrodenej inteligencie. Nasa intuicia je zakladom, ktory nas spaja s nekonecnou inteligenciou, ktora nas bude viest.

Na obrazkoch som znazornil nasledok nahnutia Zeme do urcitej miery. Mozem si velmi dobre predstavit, ze vlny presahujuce 1000 metrov zaplavili velke casti pevniny. V sucasnosti objavuju podvodne mesta na miestach ako Japonsko, Egypt, a Kuba, co dokazuje, ze civiliacia bola znicena. Mnohe normalne bytosti, ktore prezili sa znovu stali primitivnym a Afrika je toho dokazom.
Jeden moze vidiet tok piesku/sedimentu ako bol tlaceny cez mensie kanaly ako Drakeov Kanal a Kanal Beiring Strait. Círa velkost Pacifiku/Tichého oceánu vytvorila také velké vlny, že narazili na pobrežie Chile a Peru, tlaciac zemskú masu dozadu a vytvárujuc zvráskavené pohorie. Stopy vodného toku a slané jazerá su dôkazom toho, ako daleko do vnútrozemia sa dostali. Nazca ciary boli vytvorené po tejto udalosti, kedže toto územie ma malo zrážok, ak vôbec nejaké, a boli dobré zachované. Ludia, ktorí vytvorili tieto ciary a figúry bol nikto iní ako Vaši vyspelí predkovia. Ostrov Atlantída sa nachádzal medzi Afrikou, Európou a Amerikou a bol úplne znicený, ked sa voda z Tichého oceánu prehnala hore Atlantickým kanálom.

Sand_movement

André M. Slade

Táto správa bola pôvodne odoslaná 6/10/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s