26. Co sa stane v Den D?

“Ale dávajte pozor, aby Vaše srdcia neboli zatažené obžerstvom, opilstvom a starosťami tohto života, a aby ten Den na Vás neprišiel necakane. Pretože príde ako pasca na všetkých tých, co prebývajú na povrchu celej Zeme. A tak striehnite, a modlite sa/proste nech smiete byt hodní úniku všetkých týchto vecí, ktoré nastanú [hrozné udalosti doby konca], a postavit sa pred Syna Cloveka”

(Lukáš 21:34-36)

Dovolte mi vysvetlit …

Mikro stavebné bloky ci gény lemujú DNA vlákna ako stupne rebríka. Skladajú sa z bielkovín (komplexná organická zlúčenina, ktorej klúcové prvky sú

uhlík, vodík, kyslík a dusík/C, H, O a N) v urcitých kombináciach amino kyselín. Sú bud aktívne (kompletné) alebo spiace (nekompletné) podla toho, aké stavebné bloky im prostredie poskytuje a aká je Vaša vnímavost voci nim.

My sa skladáme z plazmy (štvrté skupenstvo hmoty), ktorá je vodivý plyn (s elektrickým nábojom). Pocas Našej galaktickej púte križujúc rovníkovu rovinu/plošinu Slnka sme vystavení meniacim sa frekvenciám a intenzitám/silám v závislosti od toho kde v magnetickom prúde Slnka sa nachádzame. Tieto vplyvy (zo Starofrancúzskeho influence: vyžarovanie/prúdenie z hviezd, ktoré pôsobí na niečí charakter a osud) urcujú ludstvu urcité vzory zmýšlania pocas každého cyklu Velkolepého Roka (25 920 rokov). Toto je tiež ako bola Biblia pocatá, z predošlých skúseností, pretože stále robíme tu istú chybu pocas posledných dní Veku Rýb. Nikto nemôže popriet, že ludstvo sa stalo za posledných 300 rokov inteligentnejšie a vyspelejšie.

Ked sa napríklad pozriete na DNA ryže, zistíte, že ma všetky svoje gény aktívne. Ryža robí presne to co má!

Tak podme porovnat jablká s jablkami. Náš najbližší príbuzný je Simpanz, ako všetci vieme, s 99% zhodným DNA (pretože tak Nám to najskôr povedali vedci; teraz je to “oficiálne” okolo 70%), ale vedeli ste, že napríklad s ryžou máme 50% zhodné DNA. Co tým chcem povedat je, že všetko sa skladá z tých istých základných buniek.

Simpanz, tak ako ryža, tiež robí presne to co má robit! On takpovediac dosiahol vrchol svojho vývojového rebrícka. Jediný rozdiel medzi Simpanzami a Nami je, že len 4% Našich génov sú aktívne v porovnaní s ich 98% a viac. To znamená, že My sme nedokoncili Náš cyklus vývoja alebo skôr, že Naše DNA ešte nebolo plne aktivované v dôsledku neprítomnosti niektorých dôležitých prísad, ktoré ešte neskrížili chodník Nášmu prirodzenému vývoju! (Darwinová teória evolúcie spochybnená v knihe Where to from Here, Cognition)

Ked vstúpime do energetického pola rovníkovej roviny Slnka, budeme tam vystavení najvyššej intenzite/sile svetla (celé elektromagnetické spektrum: viditelné a neviditelné pre ludské oko) na Našej slnecnej púti. Pocas tohto obdobia budú Naše telá vystavené týmto novým vyšším silám, ktoré sú klúcovými prísadami k dokonceniu vývoja Nášho DNA, za podmienky, že sme fyzicky schopní prijat a premenit ich na enzými, ktoré doplnia Gény, aktivujúc celé DNA vlákno. (Klúc k dokonceniu Vášho DNA vysvetlený tu.)

Avšak, pravda je, že len malá menšina je pripravená na tento fenomén/úkaz, ktorý sa chystáme zažit. Najlepší spôsob ako to vysvetlit by bolo použit Slnko ako ho dnes poznáme ako základný príklad. Globálne oteplovanie, to si nemyslím! Ste náchylní k spáleniu? Kto nie je? Asi rok po tom, co som sa nasýtil vitamínom C som prestal používat krém na opalovanie (v anglictine: zabranovac Slnka) hoci som bol náchylný na vážne spálenie. Existujú na to dva dôvody:

Po prvé, vdaka tomu, že vitamín C cistí vonkajšie steny mojich buniek, kde sa nachádza Laminín, moje bunky komunikujú naplno a moje telo je schopné preniest slnecné svetlo. Spálenie Slnkom je následok nakopenia vitamínu D v koži cakajúceho na prenos. Ste nevedome vedení k tomu, aby ste verili, že je to vina diery v Ozónovej vrstve. Zamyslite sa nad tým: aby to malo na Vás ten úcinok, nemohla by tam byt žiadna Ozónová vrstva.

Pockajte, je toho viac; druhý dôvod preco sa nespalujem je, že pH môjho tela je 7 – 7.5 po vacšinu casu co znamená, že moja krv nie je zrazená v dôsledku kyslosti, takže prietok krvi v kapilároch je úcinný. Krv je prepravný prostriedok, ktorý musí telu dodat vitamín D. Moje telo pracuje tak ako by malo pracovat. Nepijem alkohol okrem príležitostného pohára dobrého cerveného vína. Tiež som sa úplne uistil, že nekonzumujem žiadne spracované jedlo ci GMO/geneticky modifikovaný organizmus. Moja strava pozostáva povacšine z cerstvých surových zeleninových šalátov, vajec a ovocia, velmi zriedka masa: a ked, tak kura, ryba a pri vzácnej príležitosti divina. Ja som tiež neužil žiadne lieky dlhšie ako sa mi chce pamatat a nekonzumujem fluorid. Oxytocín vyrábaný v Podmozgovej žlaze/hypofýze je zodpovedný za homeostázu/rovnováhu tela pretože prispôsobuje Vaše telo vždy meniacemu prostrediu. Táto bude musiet pracovat náležite pocas tohto obdobia.

Takže, v podstate, ak sa chystáte vytasit slnecné krémy s vysokým SPF pocas tohto casu, zostanete v temnote, a nikdy viac už neobdržíte toto požehnanie. Ak Vaše bunky nekomunikujú správne, zostanete v bohubojnej 3- Dimenzionálnej ilúzií, s 4% aktívnych génov, množstvom penazí a velmi krátkym biednym životom. Preco slová “zhoriet v pekle” dávajú teraz tolko zmyslu? Pre tých z Vás, ktorí už sú vyhovujúci, dobra práca, Vaše úsilie Vám to odplatí.

Osud: Máte na nom 50% úcast, no velmi málo casu spravit nieco! Pamatajte, Slnko je len jedno z Našich vplyvov.

Je to vítazná situácia. Ak nic iné, získate dobré zdravie, tak co môžete stratit? Teraz už len musíte prežit potopy, výbuchy sopiek, a velké zemetrasenia, ó, arzénovú vodu a vzduch, ktoré prídu v nasledujúcich troch rokoch ci skôr.

Where to from Here bolo vydané v Júli 2011. Doteraz som použil každý jeden cent, ktorý som mal na marketing/prerazenie knihy do publika tejto knihy, no žiadnu som nepredal. Pokorne som poprosil Krestanské organizácie po celom svete o uznanie, ale bol som odmietnutý a ignorovaný. V zúfalstve som sa obrátil na Lekárske a Archeologické spolky. Zašiel som až tak daleko, že som zacal Wikipédia debatnú stránku kde som vyzval National Geographical Society/Národny Geografický Spolok. Vo všetkých týchto snahách a viac som odišiel s prázdnymi rukami, ani len nepriaznivá námietka o opaku. Beriem to tak, že toto je tak blízko k pravde ako to v tomto momente len môže byt. Toto sú klúce k Vesmíru, a teraz patria Vám ako ludstvu; naložte s týmto ako je Vám lúbo.

Teraz sa z toho stala Ludské Preteky (z anglického Race: preteky/rasa), no tentokrát oproti skutocnému casu. Ked sa polarita nakoniec pretocí, mohli by sme byt odrazení do opacného pola. Ak obnovíme Našu špirálu, rocné obdobia budú minulostou. (Prechod správne vysvetlený v novej knihe.)
Tak ci tak, caká Nás drsná jazda.

Táto správa bola pôvodne odoslaná 11/11/ 2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s