27. December 2012, koniec sveta (veku)?

Preco sa rok 2012 nepocíta?

Stretol som sa s nesúhlasom ohladne dátumu 21/12/12 (9), ktorý som použil v rozložení kódu. Ano, samozrejme, ja úplne súhlasím pretože podla numerológie by som musel použit rok ako 2012. Nižšie je uvedený dôvod preco som sa rozhodol nepoužit dátum roku ale radšej ho vynechat.
21/12/12 zrátané dokopy dáva císlo devat ale len aby sa predišlo prílišnej diskusii, akokolvek velmi po nej túžim. Dátum by mal byt ako ho vypocítali Májovia od zaciatku Leva po koniec Rýb. Biblické predpovede ako: “A dozaista ja som s Vami po celý cas až do úplneho konca veku.” (Evanjelium podla Matúša 28:20) odkazujú na Vek Rýb! Tiež predpoved príchodu oboch Krista a anti-Krista v urcitý cas. Era Ježiša sa rozpína cez viac ako 2000 rokov a Hipparchus bol ocenený za objavenie dátumu 147 BC/Pred Kristom (zaciatok Veku Rýb).

Jeden Vek má 2160 rokov (9) berúc v úvahu, že nic z tohto (systém datovania, ktorý používate) nie je presnejšie ako výpocty Nášho planetárneho cyklu Májmi a inými astronómami. Takisto, Vesmír má daný vzor ci cyklus (kolobeh) a je tým jediným skutocným ukazovatelom casu, nie to co ste si Vy ako ludská “rasa” vycucali z prstov 525 rokov po Udalosti!

Vikingovia dorazili do UK/ Spojeného Královstva Anglicka asi pred 11000 rokmi podla uhlíkového datovania artefaktov. Trvalo asi 2000 rokov kým sa miesto, ktoré ste nazvali Anglicko, po tom co slúžilo ako Severný Pól po prinajmenej 12960 rokov, stalo obývatelným. Dátum 21/12 je velmi presný pretože je to posledný Slnovrat Rýb. (Bol by keby kométa nenarazila do Zeme a takpovediac ju neposunula spat v case. Artefakty/výtvory v skutocnosti nepatria Vikingom: sú troskami z Atlantis; duálne datovanie, karbónové a aktuálne, nebolo v tomto bode vzaté do úvahy: ako je vysvetlené v novej knihe).
Súcasný Anno Domini/ AD (z Latinciny: Rok Nášho Pána/Vládcu ci radšej Boha) systém datovania bol navrhnutý v roku “525 AD” katolíckym mníchom Dionýzom Exiguus z náboženských dôvodov. Jeho systém nahradil éru Diokleciána, Rímskeho vládcu. Posledný rok starej tabulky (táto tabulka znamená rozpis na vypocítanie dátumu pohanskej oslavy Velkej Noci/Easter), Dioklecián 247, bol okamžite nasledovaný prvým rokom jeho tabulky, AD 532. Juliánsky kalendár nariadený Júliom Cézarom v roku 46 BC nebol založený na nicom konkrétnom a rozchádzal sa s prirodzeným slnecným rokom (bol asi o 11 minút dlhší).

Mnoho rokov neskôr, pocas Renesancie zacali Frankovia zavádzat Gregoriánsky Kalendár: posunuli Juliánsky kalendár o 10 dní: 4. Október 1582 bol nasledovaný 15. Októbrom 1582. Tento kalendár bol pomenovaný podla Pápeža Gregora XIII, ktorý ho rozkázal všetkým Krestanom. Dnes je to medzinárodné uznávaný civilný kalendár.

Dátum, ktorý by sme v skutocnosti mali od 21/12 používat je 12960, ale na druhej strane Vy ako ludská “rasa” sa musíte zbavit zvyku kategorizovania všetkého, a cas je Vaším najhorším vynálezom. Vy všetci by ste mali byt slobodní žit Váš život podla Vášho vlastného casu (cyklického casu), tak ako to malo byt od zaciatku.

André M. Slade

Slovo Velká Noc/Easter sa nenachádza v žadnej originálnej Biblii, ale spojenie je tam:
Prvá kniha králov 11:5-6: “Pretože Šalamún išiel za Astartou, bohyňou Sidoncov, a za Molochom, ohavnosťou Ammoncov. A tak Šalamún robil to, čo je zlé v očiach YHWH/Jahveho/Pána/VLADCU, a nenasledoval plne VLADCU, tak ako Dávid, jeho otec.

Kniha Sudcov 2:13-14: “A oni opustili YHWH/VLADCU, a slúžili Baalovi a Astarte. A PAN vrel hnevom voci detom Izraelu/Jakuba …”

Marec- Apríl ci jarná rovnodennost Severnej Pologule bola zaciatkom roka po tisíce rokov tak ako to nariaduje Biblia, ale v roku 153 BC/Pred Kristom Rímania vyhlásili 1. Január za zaciatok civilného roka.

Katarína Križáni

Táto správa bola povôdne publikovaná 7/12/2012

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s